Červené růže mezi šedí

Mám ráda dny, jako je tenhle. Odvedla jsem svoje děvče do práce a pak jsem si doma pustila MasterChefa. Pokud to někdo sleduje, můžete mi vysvětlit, jak se takový vojeblo jako Dominika dostala tak daleko? No nic. Mezitím jsem spravila od kočky překousanej kabel od počítače jedněma nůžkama a kilometrem lepicí pásky a vysloužila si tak virtuální polibek. Taky jsem si tím vysloužila počítač – už rok a půl se mi tedy daří žít bez vlastního a ráda bych tohle období prodloužila až do vlastní smrti. Umírání notebooků je pro mě totiž každodenním chlebem. 

Pak jsem šla nakoupit. Jestli to máte blízko na Anděl, tak skočte do Tesca, maj tam spoustu zlevněnýho vína! (Když už jsem odmítla točit videa o líčení, protože YouTube nepotřebuje další dylinu s make up tutorialama, tak vám můžu dát aspoň nějakej nákupní tip.) (Zrzavá mi teď čumí přes rameno a ukazuje na mě prostředníček, protože chce všechno to víno pro sebe.) Teď jsem si umyla vlasy a na plotně mi pobublává minestrone. Za chvíli pojedu doučovat angličtinu a pak, pokud pámbůh dá, si konečně nechám udělat nový tetování. Trochu intimní záležitost, ale když mi to projde u ženy, Instagram to snese.

Taky mě včera Veronika na poslední chvíli vytáhla mezi lidi na Mezipatra. Tolik much jednou ranou! Rande, kino, skvělej film, doporučuju, a ještě jsem se socializovala. Uznávám, řekla jsem tak čtyři slova a pak se nám to nějak zaseklo na sexuálních narážkách, ale i to se přeci počítá. Žoužel by ze mě měla radost. No a tak jsem vám ukázala, jak žiju, abych demonstrovala, že vedu normální život. A taky jsem se chtěla pochlubit nebo tak něco, že ne vždycky je to jenom šedá nuda. Teď jsou to spíš červený růže.

Zamyšlení na závěr. Na Mezipatrech se taky narazilo na otázku, jak prezentovat menšiny v televizi, konkrétně samozřejmě translidi, jinak bych o tom nemlela, žejo. Jedna možnost je ukázat úplně všechno – včetně trapností, především těch, co se týkají sexu. Druhá možnost je bejt děsně seriózní a tvářit se, jakože trapný situace nenastávaj a tématu sexu se kulantně vyhnout. A nedošla jsem k žádnýmu závěru. Přílišná explicitnost je podle mě na škodu, proto se mi nelíbil letošní pride pochod a Nymf()manka. Na druhou stranu zavírat oči před čímkoli je zjevně blbě. Proto, jak často opakuju, jsem vděčná za všechny otázky, co mi přistávaj ve schránce – a za ty blbý nejvíc.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s