Potácení

Hele lidi, dneska to na článek nevidim. Jsem utahaná po klasickym maratonu Popo – práce – Popo – práce, kdy dělám vlastně dvanáctky, ale tak, že je mezi nima rozestup jenom osm hodin. To je každej tejden osm hodin spánku, co nemam. Do toho jsem taky zamilovaná až po uši a potácim se mezi euforií a nervovym zhroucenim. Tyhle stavy se střídaj přibližně po dvaceti minutách. Bolí mě pravé ňadro a brečim jak idiot. Tak aspoň že estradiol zabírá. Nechala jsem si vzít asi půl litru krve a otestovat se nejen na hladiny hormonů, ale taky na rozklad jater a HIV. Jo a taky jsem za celej den jedla jenom mandarinku a nudle. 

Našla jsem vám tedy jinej článek, co mě zaujal. CBC News píše, že se dneska transgender děti vyoutovávaj už ve čtyřech letech a to je podle všeho naprosto nepřípustné. Já tady často nadávám na Spojený státy, ale co se teď stalo v Kanadě, to je teda silný kafe. Rodiče čtyřletého dítěte, co se narodilo s pindíkem, ale po světě běhá v holčičím, se rozváděj. Otec přirozeně tvrdí něco jako: „To má z toho, žes ho blbě vychovala, teď je z něj buzerant.” Maminka pro jistotu oslovuje svého potomka jako zvířátko, aby se rodovým zájmenům vyhla. Tohle teda bude rodina.

To nebohý dítě, jehož jméno nikdo nezná a tak se mu řiká „To Dítě”, se připletlo do války svejch rodičů, z nichž to ani jeden nemá v hlavě úplně v pořádku. To je samo o sobě dost na odstřel. Jeho identita byla propírána rovnou před soudem, to je taky necitlivý. Soudci, který ten rozvod řídili, dokonce Dítěti jasně řekly, že se musí oblíkat do klučičího, když tak před lety kdosi rozhodnul. A to přesto, že Dítě o sobě mluví jako o holce od tý doby, co se naučilo mluvit. Přesto, že už ve svym věku vyjádřilo svojí touhu uříznout si penis. To mi přijde ne jako necitlivost, ale jako humus největšího kalibru. Takovejhle výjeb s dítětem jsem nezažila ani u soudních znalců v oboru zdravotnictví v roce 1994, kdy se rozváděli mí rodiče.

Ono to nakonec dopadlo tak, že přišel třetí soudce, kterej řek, ať si Dítě nosí, co chce, takže se nějakýho respektu nakonec dočkalo. Nevim, proč mě vlastně udivuje, že v tom případu figuruje už třetí soudce. Kolik lidí proboha bude rozhodovat o jeho osudu? Ať žije konzistence. Já vlastně sama nevim, proč mě to tak rozčílilo. Asi jsem na tyhle dětský témata háklivá kvůli způsobu rozvedení manželství mejch rodičů. Taky to nejspíš nebude náhoda, že můj nejoblíbenější spisovatel je Ian McEwan.

No nic, to je ode mě pro dnešek všechno. Nezapomněla jsem na svůj slib z minulýho tejdne – nový video o seznamování vyjde už v neděli. Do tý doby se mějte aspoň z poloviny tak dobře, jako se mám já a nezapomeňte mi zítra přijít na koncert do Chambers!

Podobné články: Samooplodnění na dosahVelký skok pro lidstvo, já stojim na místě

2 komentáře: „Potácení

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s