Můj zadek je hezčí než předek

Kdyby se vám dneska nechtělo mě číst… tak jste celkem divný, protože někdo musel kliknout na odkaz sem. Ale kdyby přeci jen ne, tak jsem si pro vás připravila alternativy. (Také vhodné pro rozšiřování obzorů.) První z nich je článek mojí oblíbený autorky o tom, že nejen v našich soudech je bordel. Myslim v soudním systému, ne v tom, jak usuzujeme v každodenních situacích. Druhou alternativou je zpráva, již přinesl Český rozhlas, že král Harald V. je strašně pokrokovej vladař. Škoda, že se v jeho zemi nesmí kalit a kradou se tam děti. Tímto uzavírám týden nadávání na svou i ostatní vlasti a jdu vám říct, co je novýho.

Tak předně, na YouTube má tenhle projekt biblických rozměrů už sto odběratelů a na Facebooku se blížíme k dvěma stům padesáti. To by mě teda zajímalo, jakej problém má těch sto padesát fanoušků, co mě neodebírá. Své věrné stovce ještě jednou děkuju. Nenesu však žádný extra dobrý zprávy. Námět „holka s pindíkem” se trochu vyčerpal a nemam o čem psát. Ostatně i moje kolegyně bloggerky rušej jeden blog za druhym, takže v sekci Odkazy zbylo už jenom sedm statečných.

Není se čemu divit. Už na začátku jsem říkala, že odmítám donekonečna omílat, jak to mám těžký. Samozřejmě, it’s not always rainbows and butterflies. Můj otec (a tak nějak celý mužský pokolení) stále ignoruje to, jak vypadám, jak se chovám a jak se ke mně chovaj všichni ostatní, a oslovuje mě v mužskym rodě. Asi tak desetkrát každej den slyšim: „Slečno? Jé, pardon…” protože očividně můj zadek je hezčí než předek. A taky už mi hormony nezabíraj tak překotně jako před čtvrt rokem, což je vždycky trochu zklamání.

Na druhou stranu mám našetřeno na čtvrt novýho nosu a zdá se, že se mě peníze budou ještě chvilku držet, takže se ho snad dočkám brzy. Taky se mi líbí, jak mi malí kluci (i větší kluci) očumujou Horneta, když ho někde zapíchnu, a myslej si, že je nevidim, ale to sem nepatří. Co mi poslední dobou fakt zlepšilo náladu, bylo nahrávání. Po roce píčovin s tranzicí jsem zapnula FL Studio a začla dokončovat desku, kterou jsem začala psát už v roce 2013. Snažit se to prodávat je nesmysl, jak jsem zjistila už dávno, a tak jsem přišla s následujícím plánem:

Asi tak za měsíc začnu postupně zveřejňovat písničky, je jich kolem dvanácti. Ke každý dodám, jak je mým dobrým zvykem, text, ale tentokrát i celou story za tim textem. Takže zůstaňte naladěni, dozvíte se něco z mý tajemný minulosti! A koukejte mě pochválit, že jsem nepověsila svou hudební kariéru na hřebík. (Mám ráda tuhle metaforu, protože neumim zatloukat hřebíky, nikdy mi to nešlo, moje kokotská rodina se mi za to smála a zničila mi dětství.) Zatím se mějte krásně, užívejte si pozdního léta a prázdnin, protože i vysokoškolákům se to už krátí a zase příští čtvrtek.

Vaše Zita ♥

12 komentářů: „Můj zadek je hezčí než předek

 1. Zito a nechtěla by ses třeba rozepsat o vnitřním coming outu, uvědomování si sebe sama a tak? Třeba něco, co nebylo ve videu? Nebo nějakej bod z videa rozvést trošinku víc?

  To se mi líbí

 2. Je spousta veci o cem psat:-) Moc me Tva cesta bavi. Je to zajimavy. Presne jak pise Fibian, spis asi uvitame vnitrni pocity. Zajima me napr. co rikala rodina atd. jak ty se citis, zajimalo me, jak to berou v praci , ale to uz jsi psala. Mluvim za sebe, uvitala bych vice clanku:-)

  Moc Ti fandim!
  Preji krasny den!:-)

  To se mi líbí

  1. Záleží kde a kdo. Já v práci měla docela klid, spíš na začátku se šuškalo v jiných odděleních jestli jsem chlap nebo baba, ale to bylo ještě před HRT a comming outem. Asi jsem nebyla moc cool. Ale hlavně tu jsem abych si dělala reklamu na blog.

   Liked by 1 osoba

   1. Tak to jsme dvě. Taky nesnáším transky. Definice transky je- „osoba, která miluje svoje mužské tělo, libuje si to tělo strkat do dámskýho oblečení a ještě více si libuje takhle exibovat na veřejnosti a vychutnává si to, že je pro lidi transka a pak jde ji hlavně o to , co nejdříve vyrobit českou SRS“ výsledek pak mužské tělo s neovagínou…to je definice transky 🙂 Takový lidi jsou fakt divní

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s