Transsexuální experimenty a jiné konspirace

V první řadě chci poděkovat všem, kteří se účastnili diskuse pod článkem „Aktivistka bez utlačovaných”. Ačkoli to vesměs byla jenom hromada hejtů, udělalo mi to dohromady celkem slušnou návštěvnost v jinak líném létě, když všichni jezdí na vodu a nikoho nezajímá, jak to maj transky těžký. Diskuse v komentářích jsem se neúčastnila, a proto svoje názory teď shrnu do dnešního článku.

Již tradičně se objevil argument jedním cvokem, který byl shodou okolností na hormonální terapii. Ano, skutečně sexuologové často říkají, že jistá dávka agresivity je na testosteronu normální. Jenže mít vražedný sklony nespadá do „jisté dávky agresivity”, takže odebrání testosteronu se jeví jako vhodná volba – minimálně do doby, než se odhalí skutečný původce problému. To, že ten pošuk pak někoho zabil, jedině vypovídá o tom, že jeho problém nebyl v transsexualitě nebo v hormonech. Já bych taky chtěla víc hormonů a větší prsa a nikoho kvůli tomu nezabiju. Jsem dost trans?

Tolik k první dávce komentářů od kohokoli, kdo se skrývá pod nickem Transgendercz. To je dle mýho názoru dost srabácký, psát blog a nepodepsat se. Nicméně ještě horší je, že transgendercz.blogspot.cz je celkem dobře znející adresa a člověk by čekal, že na ní najde nějaký užitečný informace. Bohužel je to ale zase jenom hromada hejtů a jednou za čas trocha kloudný biochemie od Ezechiela. Transgendercz mimo jiné taky tvrdí, že „hormonální terapie moc nesouvisí s věkem”. Od tohodle tvrzení nemá smysl číst dál.

No a celý to pak domrdala Beruška Puntíčkatá, když začala vykřikovat, že to všechno je spiknutí českýho zdravotnictví. Že prý se na transženách provádí experimenty, jejichž výsledky jsou tajné a dochází při nich k vymývání mozků. Jako argument použila songy od Daft Punk a Dády Patrasový. A aby pořádně dokreslila, jak to má v hlavě pomotaný, tak osočila Dominiku, že razí štvavou filosofii, když říká, že její přeměna dopadla dobře. Takže tak. Nějak nevim, co na to říct 😀

Každopádně abych to urovnala s Ezechielem – nadávala jsem na svoje obvoďačky, že to byly krávy, taky jsem k nim odmítala chodit. K tomu řezníkovi, co mi rozsekal dáseň jsem od tý doby taky nešla. Ale ROZHODNĚ! kvůli tomu nechrlim takový haldy sraček jako Beruška, prostě jsem měla smůlu na blbce. Teď mám zubaře z Ukrajiny a je to borec. Takže neni nic snadnějšího než změnit doktora, je to 2016, proboha! Jenom mi, prosím, nezahleňujte blog kospiračníma teoriema a nemístným generalizováním. Děkuji.

BLESKOVĚ ZÁVĚREM:

 • Ještě dneska se se mnou můžete potkat na Střeleckém ostrově pod vlajkou Transparentu.
 • V sobotu se samozřejmě budu účastnit pochodu Prague Pride – najdete mě podle obrovskýho klobouku. Pravděpodobně tam natočim i nějaký video.
 • Můj novej zubař v ordinaci poslouchá Beatles a když jde řezat, pustí si Imperial March.
 • A konečně mam lodičky! Pro podobný hovadiny sledujte můj Instagram.

75 komentářů: „Transsexuální experimenty a jiné konspirace

 1. to je tvůj názor, který respektuji, ale to je tak vše,
  pokud z toho máš zatím prču, z té dosud prožité přeměny, a vnímáš zkušenost jako vymyšlenou konspirční teorie tak to tak vnímej, s tím nelze nic dělat,
  já se rozhodně s tím tvým tvrzením ale neztotožnuji pokud píšeš takovéto kraviny a bráníš tady tu nejen nedostatečnou HRT a špatně výsledky operací změny pohlaví, ale ke všemu ještě tady těmito plky vlastně bráníš ten nesvobodný a diskriminační proces přeměny pro transgender lidi, tebe zatím ještě zdravotníci patřičně nedomrdali, zatím jsi ok viď?
  V té fázi přeměny co jsi zatím ty jsem také ještě byla OK

  až to nastane a ty poznáš výsledky přeměny a i to jak se budeš cítit po tom všem (vizuálně stále androgynní, hlas neženský, výsledek operace masakr>jen znetvořený a zmrzačený genitál, strach být mezi lidmi že poznají že jsi transka), tak nevím jak budeš reagovat, třeba budeš také na sexuology a zdravotníky nasraná až za hrob, ale možná díky dokonale dotaženému >ad absurdum< medicínskému brainwashingu, se jim za nepodařené a neúčinné výsledky léčby budeš ještě klanět a pět na ně ody,
  no,každý to má hozený v makovici holt jinak 😦

  myslím že snad víš moc dobře, že každá/ý tu léčbu snáší jinak, každá/ý potřebuje jinou léčbu, pomoc a přístup, každá/ý má jiné potřeby, a každá/ý se nesmíří s mizernými výsledky srs operace a jen mizivě účinou HRT, o další nepomoci a těžkostech u transgender lidí raději ani nemluvě

  To se mi líbí

 2. Musíš pochopit myšlenku. Jde o to, co všechno do něj valila sexuoložka na sezení. Když vidím, jak jsou TS uplně mimo realitu po sezení s ní, tak mě děsí, co se tma s nima děje. A on byl evidentně slabší povahy, navíc byl na hormonech krátce – takže jeho vzhled byl ten nejhorší možný, který psychice nepříspívá androgynní…
  ona mísot psychické podpory v něm vzbuzovala mindráky, že má být agresivní muž a musí na sobě pracovat a pod.
  Ty podivné terapie jsou nebezpečné, tu to stálo život. U ostatních trans to asi jen ničí život samotných na terapiích -. že jsou celý život pak v transu.

  „hormonální terapie moc nesouvisí s věkem” – samozřejmě, že nesouvisí, se podívej na kluky, jak to pěkně zabírá i ve staří. ( vím o transženách, co se začaly feminizovat třeba až po deseti letech na HRT – ve třiceti letech nic a pak najednou ve čtyřiceti, je to tím, že se změnili citlivosti receptorů na estrogen, tak proto. Al elékařství má řešit aktuální stav těla a na stavit dávku k aktuální citlivosti a ne , aby se čekalo deset let, ejstli náhodou něco se stane…teda ono je všem jendo, ejstli se něoc stane)
  Měkké tkáně se můžou přestavět kdykoliv, stačí jen dát dávku, kdy je prostě estrogen an receptorech a množství obsazených receptorů působí na měkké tkáně. Pokud jich bud emálo, tak fakt se měkké tkáně nepřesunou…

  To že se HRt fláká kvůli lidem, kteří mají jen touhy po ženských hadříkách a šminkách a nepotřebují vypadat jako ženy, to není konspirační teorie, ale realita.

  Oni si totiž myslí, jak jim to u parádně sekne v dámských, když vypadají jako muži…a kvůli tomuse prostě fláká HRT.

  A SRS není taky konspirace, to jim totiž na sezení nakecají, že se TV od transsexuality liší tím, jestli chce a nebo nechce operace.
  Při tom se to liší jasně v pocitech. TV mají jen touhy po hadřcích šminkách.
  u gender dysforie je jasný pocit jsem muž/žena a lidi mě vnímají opačně, a způsobuje mi to psychický problémy.

  Proto tu v léčbě běhají v dámských dávno před HRT, a klidně ten roční RLT propagují jako něco super, ale RLT bez ženskýho vzhledu je super pro transvestitu a ne pro ženu.

  Dříve když i v Praze požadovali RLT před hormony, tak pro holky to bylo utrpení. Ale pro transvestitu skvělý, on si to totiž užívá tento stav. Transvestitická role je jeho role 🙂 I proto tu mnozí jsou proti HRT učinné, jelikož se bojí, že by jim vzali mužský vzhled, jim vyhovuje být zženštilý klučina transvestita

  To se mi líbí

 3. A konspirace ani není to, že endokrinolog po 20letech změnil přednášku na semináři z transsexuality. Musel to být pro něj nápor, jak ho holky otravovali o injekce 🙂 A evidentně mu záleží hodně na tom, aby se podávala neúčinná HRT, tolik nesmyslů. co tam nakecal.

  To se mi líbí

 4. mě se třeba chirurg, který mě operoval, nikdy sám od sebe nezeptal na to, zdali jsem s výsledkem operace změny pohlaví spokojená, zdali mi zůstala zachována vzrušivost a citlivost, zdali můžu mít bez problému sexuální styk s partnerem, nikdy se mě na nic takové nezeptal, jako by bral automaticky že to co mi provedl, že to tak musí být v pořádku, a kdybych já často nezačala o tom mluvit, že jsem přišla o vzrušivost, že nemám citlivost po tom řezání, že styk není možný, a že jsem špatná z toho vzhledu, tak by ho to ani nezajímalo jak jsem s tím výsledkem operace změny pohlaví já spokojená, a když jsem mu na rovinu řekla jak na tom jsem, tak mi jednou řekl že není Harry Potter, a jindy zase na to řekl že jiné dopadají i hůře, a další stále jen výmluvy a nebo nejisté neuspokojující odpovědí, člověk zažije pozná jak hořce chutná změna pohlaví, je to něco příšerného, a to jsem operatéra od té první operace navštívila mnohokrát.
  A když jsem šla pro pomoc k jinému chirurgovi, aby se mi to pokusil opravit, tak tam mi chirurg na rovinu vyfakoval s tím, ať si jdu pokračovat k tomu kdo mi tu operaci dělal…

  co je tohlem má znamenat, co je tohle za operace? a za výsledky? a za pomoc transgender ženám ???
  K čemu toto, proč to dělají, proč ubližují transgender ženám ti bezcitní lékaři???

  bezmoc, beznaděj, vztek, horší nežli kalvárie…
  … a co bude dál???????

  a jak pak může být člověk po tom všem v pohodě a v klidu a hrát si na spokojenou vytlemenou růžovou transku nebo ženu optimistku???

  To se mi líbí

 5. Zito, beze srandy, pet komentaru za asi pet minut od publikovani clanku, to je neskutecny. Ted k veci: Kazdy jsme jiny. Kazdy potrebujem neco jinyho. Nevim, proc by se Zita mela citit pohorsene, kdyz ji osobne je uplne jedno, jestli lidi poznaj nebo nepoznaj, ze je trans. S muzskym hlasem se asi trapit taky nebude, kdyz uz jako muz mluvila vys nez ja, cis holka. Takze kazdy se jinak stavi k operaci, kazdy chce neco jinyho, nekomu vyhovuje jeden zpusob, jinemu cloveku jinej. Tohle, co tady ctu, je, jako kdyby me nekdo odrazoval od orechovy zmrzliny, pritom je to moje nejoblibenejsi prichut. Jo, ze na ni maj lidi alergii a ze spouste lidem nechutna, za to ja nemuzu…a kdybych ty lidi poslechla a jedla jenom cokoladovou, nikdy bych neobjevila svou nejoblibenejsi prichut 😉 kazdemu, co jeho jest

  To se mi líbí

  1. tady je jeden velký problém, a to ten, že potřeby trans lidí si tady určuje jistá partička českých sexuologů a ke všemu si to i nechali zlegalizovat v Novém občanském zákoníku, bez ohledu na potřeby transgender lidí.

   Přesněji řečeno: tady v tomto státě se rozhoduje o přeměnách transgender lidí způsobem „O nás bez nás“
   Asi takto nám to tady sexuologové s úředníky a zákonodárci posrali: „tady jsme vám transgender lidem nadiktovali podmínky do zákona a vy se jim přizpůsobte ať se vám to líbí nebo nelíbí“.

   A to je tady ten největší nejbolestivější problém.

   tak snad je to srozumitelné

   To se mi líbí

  2. Pěkně napsáno, tak proč chce Zita dělat aktivismus, aby lékaři jeli podle ní, co je správný?

   Individuální přístup je důležitý, ale tu nastavili lékaři – je jedno jak holka vypadá, ale proboha hlavně operace.

   Takže postu léčby! nějákou „pseudo RLT“ s neodpovídajicím tělem a operace… která do toho nezapadne , tak má velký problém a je to dost úzka cesta, není moc kam se vyhnout jinam…

   Tak co tak začít dělat aktivismus za individuální přístup?

   To se mi líbí

   1. Přiznám se, jsem pomalejší a vektor aktivismu taky ještě nedošel 😉

    Normálně se dělá aktivismus za něco nebo aspoň proto něčemu. Tohle mi přijde jako: “ mě auto jezdí (zatím), tak jdu protestovat proti těm kterým nejezdí a šli ho reklamovat.“

    To se mi líbí

   2. Aktivismu ve vlasních řadách mezi MtF, vedený takový prolhaným způsobem jak ho v tomto státě vedli některé tg ženy v minulosti a stáleněkteré to tady tak propagují, to že SRS operace jsou bezvadné a vy nové pre-op tg ženy budete s výsledky operací změny pohlaví dozajista spokojeni, je zničujícím, fatálním a podlým tvrzením.
    Kdy u řady tg žen po podstoupené srs operaci došlo jen k následnému poškození a zmrzačení genitálí a zníčení života, protože uvěřily sladkým prolhaným kecům prolhaných tg aktivistkek a zdravotníků.
    Poškozené tg ženy od srs operace očekávaly funkční, použitelný vitální ženský genitál, což se samozřejmě u mnoha přeoperovaných transgender žen nepovedlo, a lékaři tg ženám místo pomoci jen poškodili genitálie a ke všemu je za to poškození nehodaljí ani odškodňovat, a maximálmě je posílají ke cvokařům na psychárny, a doporučují jim aby žrali psychofarmaka, aby si náhodou něco neudělali.

    Mnoho dalších tg žen šlo pod kudlu jen proto, že to byla a stále je podmínka pro získání ženské identity, jména, dokladů, rodného čísla

    A toto je skutečně léčba a pomos transgender ženám jak se patří.

    Je na čase tohle stopnout.

    To se mi líbí

   3. Natyna: A to je přesně ten problém! aktivismus ve vlastních řadách, když jsem se setkala dříve s trans, tak mi pořád chtěli určovat, co mám dělat ! U některých je třeba ten mechanismus, že jim lékaři určují, co mají dělat, tak to chtějí napastovat na další…zase zajímavý rozbor by byl z toho…

    to je ten paradox, lékařům sexuologům jsem nedala prostor, mě nějak blbnout, ale zkusili to pak TS a bylo to šílený.

    Proto právě informuji o možné lepší hormonální léčbě a taky o rizikové operaci. Pokut se totiž na normální holky pustí aktivistky s řečmi „o práci na sobě“ ( ta práce je s mužským tělem ) a pak ještě s tím, že žena musí chtít operaci za každou ženu, tak je to cesta do pekel.

    Nejlepší bylo, když to na mě zkusila takhle „žena“ po SRS, která vypadá po několika letech po SRS stále jako muž. Spustila řeči o signálech, jak se musí lidem dávat signály o pohlaví – nevím, kde na tom to byla, lidi považovali za transvestitu.

    Nejlepší bylo, že k tomu dodávala, jak žena musí na operaci, jinak je to transvestita.

    Do oka bijící prostě…pro lidi je díky tomu, že vypadá jako muž transvestita, ale bude mluvit o SRS? která vůbec nemá vlvi an to, jestli je pro lidi žena a nebo muž, lidi zajímá totiž tělo a ne pohlavní orgán.

    To se mi líbí

 6. -V podstatě máte štěstí/neštestí, že vám tam Beruška nalinkuje dádu patrasovou místo wiki a pak vás pošle tam kam slunce nesvítí a tím se znemožní se sama. Jinak by vám ta diskuse dala o řád větší práci.

  -Změna doktora. Kolik je zubařů a kolik je sexuologů a kolik znich dělá TS/TG v Praze 5? Celkem 10? Endokrinologii dělá aktivně jeden. Ostatní si zavolaj co předepisuje 😉
  Operatéri jsou zas 3 možná 4ři.
  Je to malinká louže uprostřed malého rybníčku. Navíc výsledky/reference jsou daleko hůře získatelné, subjektivnější než u toho zubaře.

  transgendercz.blogspot.cz ) tady nejsem úplně nestranný.
  – Tak pokud chce někdo žít nevyautovaně, je dobré začít od toho, že se nevyátuje sám. Otevřeně vystupovaly/jí ty co měly před vámi kanál na YT a ještě pár na soc sítích.
  Z blogy jso „podepsané“ tak na půl. Většinou tam soupeří touha po konspiraci s touhou po extroverzi ;))
  – s věkem HRT kecáte obě. Mechanismus účinku estrogenu je stejný v 5ti i v 50ti. Pokud se liší ten účinek, tak proto, že se liší hladiny dalších látek v těle. Pak je otázka jestli by i snimi nešlo něco dělat nebo přizpůsobit dávku aby se ten efekt „přetlačil“. Zas tady jsou protipříklady starších co vypadají obstojně a mladších co moc ne. Odbýt to tím „co čekala, když nezačala v 15ti“ je zas moc jednoduché. Btw se tím oklikou dostáváme k tomu jaké jsou čekací doby a co doktoři požadují před HRT.

  To se mi líbí

  1. Reference a neustálé lhaní od těch prolhaných přeoperovaných TG žen, které si navíc snad myslí že jsou mluvčí tg komunity, nejsou vůbec věrohodné, naopak jsou to jen plané kecy.
   Aby se ty kecy staly věrohodnými, tak by potom ty přeoperované tg ženy měly svými fotkami svých přeoperovaných genitálů dokázat, že mají ty povedené výsledky o kterých jen přesvědčují lživou propagandou ale za boha ten svůj výsledek po srs operci neukáží.
   Pokud své výsledky operací změny pohlaví přeoperované tg ženy, nezveřejí na mnoha fotkách na netu jako věrohodný důkaz, a budou o tom jen neustále lhát a vymýšlet si bez předložení důkazů, tak je samozřejmě možné posuzovat je stále jen za lhářky

   Ale do toho se žádné přeoperované prolhané tg rádoby akivistce nechce aby předložila důkazy o svém skutečném stavu přeolperovaného genitálu, a takové jen budou neustále lhát a blbě kecat a nabádat další tg ženy do srs operací
   A z toho lze soudit, že tedy ten výsledek po operaci změny pohlaví u těchto prolhaných rádoby tg aktivistek je také pod psa, pokud ho nehodlají ukázat,
   Pokud tedy tyto prolhané tg ženy manipulátorky o tom jen kecají a své výsledky po srs operaci nehodlají prezentovat jako důkaz toho, že si nevymýšlí a že mají opravdu povedený výsledek, pak v tom případě se takovým nedá věřit.
   Své lži a výmysly používají hlavně k propagandě aby další tg ženy přesvědčily (podvedly) aby podstoupily srs operaci, přestože svůj výsledek po operaci změny pohlaví tají a nehodlají ho veřejně pre-op tg ženám nikdy ukázat.

   To se mi líbí

  2. Je totiž problém, že lepšího sexuologa v čr skoro nenajdeš(je asi jen jeden, kterej je mírně individuální) a to je prostě na čr málo.
   Ostatní jedou to stejný a mají i dost stejný hlášky. Se to naučili prostě v průběhu přípravy na atestaci ze sexuologie, něco pochytili i u atestací z psychiatrie.

   To prostě zubaři, obvodáci a podobně je jich u nás plno, tak tam se dá hledat a nebyli v připravě na atestaci u jednoho…

   A endokrinologie je to taky mizerný, oni endokrinologové transsexualitu neberou, jelikož nevěří na působení hormonů v těhoteství a pak s tím nemají zkušenosti.
   Lepší je to u gynekologů – k těm se ale dostane holka a po SRS, což je problém.

   Operace to samý – dělají to čtyři, ale všichni se to učili od nějákýho Války…co vím, opět jednu dávali do kupy po motole na gynekoligii, porodnici…a na práci z Motola hodně nadávali, nechápali, co to dělá za lékaře.

   To se mi líbí

 7. apropo,
  však i Dominika má samozřejmě možnost nám ukázat (dokázat či se jen pochlubit), jak její operace změny pohlaví dopadla dobře, že Dominiko 😉

  To se mi líbí

   1. proč? a s čím se mám ukidnit, že nemlčím a že tvrdím jak ty operace změny pohlaví tady špatně dopadají a jak jsou riskantní a zbytečně, a jak do nich zdravotníci a stát tlači tg ženy bez rozdílu, a že plno tg žen má stejně jen nevyhovující otřesný výsledek ???

    a že chci, aby to ty tg ženy co říkají jak mají ty „báječné“ výsledky po operaci změny pohlaví, aby nám to tedy ukázaly a podaly důkaz ???

    za to jsem tedy špatná?

    to byste mě tedy měli upálit za to, že o tomto svinstvu a příkoří na tg ženách, které se tady praktikuje, nemlčím

    To se mi líbí

   2. ano pokud ta osoba stahuje a nenapadá další, že musí jít na operaci za každou cenu.

    šílený zkušenosti mám s TS. Jedna přemluvila holku na operaci, nechala se stáhnout a po zkažené SRS, když se svěřila…tak ji ta osoba napadala různě, nadávala.
    Místo, aby se ji omlouvla, tak se nezastyděla…a ještě ji ponižovala po zkažené SRS.

    A samozřejmě ta veřejně SRS pořád hájí – a bylo by teda zajímavý, jak to u ní vypadá.

    A pak třeba ně mě – jedna mě přesvědčovala, že at si to vyzkouším tu operaci…ale o ní jem věděla přes jiný, že se jim svěřila, že má šílený výsledek a zažila horor po operaci, i ji musel dávat dokupy psychiatr.

    Je toto normální? oni ví, že to mají šílený, ale přesvědčují další na operaci? Co se to s nima stalo?

    To se mi líbí

   3. Jak tedy jinak to mohou ty přeoperované transgender ženy dokázat, které nám tady neustále ty výsledky SRS operací obhajují a chválí že je mají dobré, nežli tak, že nám tedy ten přeoperovaný genital konečně ukáží, a přesvědčí nás jak tedy po té SRS operaci ve skutečnosti dopadly?

    Jinak to dokázat nelze. 🙂

    Neboť, jakékoliv jiné tvrzení není jasný a přímý důkaz toho, že tyto tg ženy mají dobré výsledky po SRS operaci a lze je považovat jen za výmysli a lži malomyslných podvrhovačů,
    A s tím už mám dostatečně špatné zkušenosti, jen s tím verbálním naparováním se a tlacháním o skvělých výsledcích po operaci změny pohlaví 😀
    Ne nadarmo se říká: „Do stejné řeky dvakrát nevstoupíš“, nebo také „Důvěřuj ale prověřuj“.

    To se mi líbí

 8. Věřím, že transgender ženy nebudou donekonečna poslouchat pohádky, že pravdy je třeba se bát.

  A nebo se tady bude neustále mlčet či lhát, a transgender ženy se budou muset donekonečna třásti strachem jak dopadnou v té neuprosné loterii >>> po operaci změny pohlaví?

  To se mi líbí

 9. SRS operace změny pohlaví či kastrace/sterilizace jsou sexuology zbožňovány a uctívány jako posvátné nedotknutelné krávy

  a bohužel nejenom těmi sexuology, ale i některými samotnými ortodoxními transgender lidmi, kvůli kterým je ta situace kolem podmínek pro změny pohlaví zbytečně vypjatá a skličující

  To se mi líbí

 10. 1) Měla jsem po operaci pár problémů se zánětem ledvin(a i močáku) a to kvůli tomu, že mám vrozený defekt na ledvinách, mám vlastně jen jednu, kde je pro záněty příznivé prostředí a tak s nimi počítám i do budoucna, v horších případech budu mít cévku… Operace a po ní to byla neskutečná bolest a trápení. Jsem citlivá a i když se to s ohledem na sport, který dělám, ke mne nehodí, tlačím slzy pokaždé při vzpomínce na tu bolest a první dny po operaci. Myslím, že nemám tak špatnou karmu a nejsem zlý člověk, abych si to vše zasloužila jen kvůli genderovému nesouladu, ALE nelituji. Co se týče orgasmu, tak to už jde tak i tak, jasněže to není takové to chlapské pokaždé na povel. Chce to se uvolnit, cítit se fajn, pokud možno bez alkoholu apod. Je to hlavně ženské a to jsem chtěla. Já mám co jsem chtěla a kvůli nějaké občance nebo uznání pohlaví jsem to nedělala, vždyť já si ji ještě nezměnila.

  2) Co se týče hormonů a jejich účinků, nemohu tvrdit, že když budu víc nadopovaná estrogeny, tak ze mne bude super girl. Nebudu a některým věcem, i těm zde zmíněných, se věřit opravdu nedá.

  3) Chtěla jsem taky poznamenat, že hlas se dá vytrénovat. Já jako nepěvkyně, která zpíváním ztrácí všechny přátele, jsem to během pár měsíců vycvičila z mužského barytonu(130Hz) na ženský střední mezzosoprán(240-260Hz). Hlas mi dělá odhadem 70procent mého sebevědomí, že nikdo nic nebude zkoumat ani v telefonu nikde. Před přeměnou jsem byla v takových depresích z mužského světa, že jsem se chtěla změnit a měla jsem odhodlání pro to udělat cokoliv a udělala jsem to. Nebyly to ani tak hormony nebo doktoři nebo „vymytý“ mozek ze sezeních, kde jsem pobyla většinou max 10min, většinu věcí se sebou jsem udělala já sama.

  4) Také budu na pride, ale jen soukromě podpořit jedoho člověka.

  5) Ale já nemám nic proti jiným transgederům, jak se cítí. Nechcete jít do operace, tak do ní hlavně nechoďte. Nechte si ty penisy, vážně. Tím, že je člověk nerozhodný, tím to pak ještě kazíte podobným holkám jako jsem já. Změní se pohlaví podle prohlášení na úřadě, někteří toho budou zneužívat kvůli vězení nebo důchodu nebo si změní pohlaví, protože budou soucítit s Frantou Vomáčkou a chlapi se domluví na joku v hospodě, ale mi zrovna tohle je ukradený. Jenom doufám , že to tu pak nedopadne jako zrovna v těch zemích, kde si změnit pohlaví je snadné. Změna pohlaví je spíš záplatou za nemožnost poskytnout časnou a nebo bezplatnou lékařskou péči při přeměně. V USA to dovedli úplně do extrému hlavně u gayů. Aby se na partnera nevstahovala pojistka, budou vás korporace sledovat, jestli jste vůbec gay a jestli jste dostatečně teplý, i přestože jste uzavřeli reg. partnerství. Dovedu si za pár desítek let v důchodu představit, že budu nějakýmu úředníkovi dokazovat, že jsem žena, že tak žiju a že si ten ženský důchod zasloužím a že ho nechci získat podvodem. To je ta stinná stránka, o které vy gender sluníčkářky/kritičky nás post-op nemluvíte. Já se jen ptám jestli jste svými požadavky schopni zajistit nám stav, kdy nás nebudou úřady ještě víc v budoucnu šikanovat. Já vám všem ty občanky s F přeju, ale…

  6) už mi nevyhrožujte v mailech, na blogu, nepomlouvejte mne za zády, nepište na jiná fóra mým jménem a blogem, nepřejte smrt nebo neštěstí mne a mým blízkým, jenom za to, že jsem si ho nechala uříznout. Jako agresivní pošuci bez empatie a schopnosti vést slušný dialog tu působíte VY.

  To se mi líbí

  1. 5) Jenom nové důchodu jsou nově sjednocené stejně F a M. Tam už nikoho žádnou výhodu nezíská. Stejně jako by neměla jít získat výhoda jinde, když jsme aspoň formálně zavedly rovnost pohlaví.

   Nevím od jakého roku. Současní dědci v důchodu by na tom asi nějakou stovku trhly.
   Btw ještě by se tak dalo vykrotit z brané povinnosti. Což asi taky není aktuální.

   To se mi líbí

  2. Ona totiž fifková je tak zmatená , se jí to celý pomotalo. Neví jak oddělit transevstitismue od transsexuality a myslí si, že přes operaci…

   viz. rozhovor:
   Zmanipulovanatransholka
   Nikdy mě žádný lékař, jako TS, do ničeho nemanipuloval
   Nikdo, ani spíš ani fifkova, mě netlačí do SRS.
   Oprava ani weis
   To jsou jen keci
   0:13
   neznama
   toto není manipulace???
   Zmanipulovanatransholka napsala dříve:
   „ano řešila
   a tvrdě
   a jasně mi řekla, že kdo nechce, tak k ní nechodí“
   0:13
   Zmanipulovanatransholka
   To není manipulace
   To bylo na úvodní návštěvě a to má jasné důvody.
   Když je nechápe, nelze ti je vysvětlit
   Nechapes
   ——————————-
   Samozřejmě, že to chápu. Má v tom zmatek a myslí si, že to rozlouskne operací :)) Nejhorší je, že
   se takhle nejvíce nechají zblbnout nejisté…a když už nejistá vběhne na operaci, tak nikdy pak neřekne , že ji to zkazili.

   Ze zkušeností vím, že ty sebejisté – operací odkládají a když už jdou tak později…a na rovinu taky říkají, co jim ti čeští zdravotnící provedli.

   Od těch, co vběhli do motola, co nejdříve se pravdu nedozvíme…ty nám nezapomenou vykládat historky o odporu k penisu v 15letech a že kdo nechce operaci je transvestita. Hlavně, že jim nevadí, nevadilo dávat dámský hadříky na mužský tělo, vystupovat tak…to bych ještě vzala jejich věc, ale když to propaguji jako super život pro transholky – vystupovat jako TV. To už je mimo mísu…

   To se mi líbí

  3. Dominika. „Operace a po ní to byla neskutečná bolest a trápení.“

   To já moc dobře vím, co to je za muka, také jsem si prožila své, a stále ještě prožívám nepříjemné následky s přeoperovaným genitálem.
   Některé tg ženy musí po té hlavní SRS operaci jít ještě na několik dalších chirurg. zákroků znovu a znovu pod skalpel, třeba 3x , 4x nebo i vícekrát, kvůli jedné riskantní nebezpečné nepodařené operaci změny pohlaví, a to uzněj to už je k zešílení tohle pořád absolvovat pokud nechce tg žena zůstat jen zmrzačena po té srs operaci.
   Zdravotníci tady nejsou takový přeborníci v těchto operacích změny pohlaví, aby dokázali a zaručili dělat dobré výsledky u maximálního možného počtu tg žen.
   A takové tg ženy jsou pak jistě moc „nadšené, a plně spokojené“ že to nekonečné chirurgické mučení nebere konce, pokud něchtějí zůstat jen totálně zmrzačené z odpudivým genitálem.a nechtějí rezignovat na nějaký možný (ale opět velmi nejistý) lepší výsledek.

   SRS operace a jejich výsledky jsou peklo.
   Peklem jsou především pro všechny ty tg ženy, které chtějí fugovat a žít sexuálně jako anatomické ženy.
   Ale tohle těm ostatním tg ženám jaksi vůbec nedochází (a nejen jim, ale ani zdravotníkům to s podivem nedochází), to je nad jejich smyslové vnímání a chápání chtít a mít fungující a pohledný genitál.

   Jinak si nedokáži vysvětlit, proč ty mizerné výsledky srs operací se u zdravotníků nereklamují.

   To se mi líbí

  4. 5) s vězením by byla samozřejmě hezká představa, že až mě zavřou, prohlásím se za ženu nechám se převést do F basy a dál to bude vypadat jak v německém pornofilmu. ;))
   Tady je spíše opačný problém, když v M base skončí prakticky kdokoliv, kdo není cis muž, tak může skončit šeredně blbě. (A nejsem si jistý jestli i pro tg muže s F doklady je ženská basa taková výhra jak se zdá. Btw to je docela aktuální…) To nemusíme hned páchat sériovou vraždu. Ono stačí když vám někdo dobře skočí pod auto.

   To se mi líbí

 11. 5) Co pořád máte s tou nerozhodností. Chápu, že tě zblbla na sezení sexuoložka, že přestu operaci zkouší rozhodnost, ale to s ním nemá nic společného. Naopak to značí její fanatismus, lékař, který zkouší rozhodnost přes oepraci a říká, že kdo nechce operaci, nebde mít hormony..pro mě není lékař, toto lékař nedělá viz. tu juliekoubova.net/byt-trans-v-cr/ „Na­pří­klad ne­smí říct že chce jen hor­mo­ny a o ope­ra­ci ne­sto­jí nebo z ní má strach. V tu chví­li není do­o­prav­dy trans a má smůlu.“

  Zajímavý, že neoparace vám dělá takový problém, ale mužský vzhled už ne. Aby zde byla kvalitní HRT – viz. 2)

  kdyby jste dělali takovou aktivitu jakou děláte za SRS pro kvalitní hormony, tak už tu byl dávno výzkum o tom, jak se chová estrogen v těle s geny XY. Ale to vy ne, místo toho všem budete vnucovat ten pseudo RLT s mužským tělem a ať se holka ztrapňuje s mužským tělem klidně celý život.

  To se mi líbí

  1. Sobeckost českých transek je Number 1

   „Hlavně že já mám já dobrý výsledek SRS operace, ale že ho jiné tg ženy mají špatný a jsou nespokojené a jsou z toho v prdeli to mě vůbec nesere a netrápí“
   Tak taková je povaha a myšlení českých transek!

   Avšak chirurgické zákroky na genitálu musejí podstupovat všechny tg ženy bez rozdílu!
   A běda kdo by s tím měl problém, to potom české „Trans Komando“ složené z transek a sexuologů okamžitě a nekompromisně zasáhne a vysvětlí to té“neposlušné transce“ propracovaným brainwashingem.

   To se mi líbí

   1. Sory, tady otočím ten můj argument s rozbitým autem. Ano budu se první starat o svoje auto, že jezdí.

    To je jako argument. Mě srostla zlomená kost dobře, tak nesu odpovědnost za ty, kterým srostla blbě ? ? ? Co s tím mám OMG dělat? Mám si jí nechat zlomit ještě jednou? Pláčete dobře, ale na špatném hrobě. Vylejváte si vztek na špatných lidech. Občanský zákoník nepsala AFIK žádná z blogerek… Byly to ony, kdo vás nutil do nějaké léčby?
    Že mají jiné názory než vy? Slovy klasika můžete s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je tak všechno co s tím můžeme dělat.

    To se mi líbí

   2. tg ženám kladu za vinu to, že nemají zájem na změně podmínek v procesu přeměny, že jsou pasivní, že si od zdravotníků nechávají vše líbit, že se všemu poslušně podřízují, že mlčí, že se bojí ozvat, že balamutí a lžou o svých výsledcích, a pak si sexuologové a další zdravotníci dělají s transgender ženami co chtějí a co zdravotníci uznají za vhodné, přestože to mnohým transgender ženám vůbec nevyhovuje a nebo je to přímo poškozuje

    nechci plakat, jen popisuji skutečnost jaká zde panuje, a chci vyvětrat ten smrad který tady bují v zažitých mýtech a dogmatech, jen říkám, že ta sobeckost tg žen pramení z toho „já mám a že nemáš ty mě nezajímá“, “ já jsem si prošla kalvárií (a jsem poškozená), tak si tím také projdi (a také se nech poškodit)“ a dále, že tady „sytý hladovému nevěří“

    tak už tady máme díky ignoraci sexuologů a státu tyto případy:

    http://zpravy.aktualne.cz/domaci/myslel-jsem-ze-budu-zenou-se-vsim-vsudy-rika-transsexual-nyn/r~0882bb26139311e682470025900fea04/

    dále toto:

    http://www.expres.cz/znamy-michaly-s-vrazedkyne-z-tesca-expres-fgx-/zpravy.aspx?c=A160802_194829_dx-zpravy_khor

    pak ještě toto:

    žaloba na český stát za nucené podmíněné kastrace:

    http://magazin.aktualne.cz/sterilizace-jsou-zbytecnym-rizikem-rikaji-trans-lide/r~87d3f7d441cd11e5b605002590604f2e/

    a také toto, čeští sexuologové jsou takoví „borci“ že se nepotřebují řídit doporučeními Světové zdravotnické organizace a WPATH a dělají si s transgender lidmi co sami uznají za vhodné a ne tím jaké mají transgender lid potřeby:

    http://www.studentpoint.cz/366-zajimavosti/19633-svetova-zdravotnicka-asociace-odsoudila-lecbu-transsexuality#.V65AljXNTMB

    prostě Česko a Čecháčci, a tím je asi vše řečeno :-/

    To se mi líbí

 12. Dominika: „Co se týče orgasmu, tak to už jde tak i tak, jasněže to není takové to chlapské pokaždé na povel. Chce to se uvolnit, cítit se fajn, pokud možno bez alkoholu apod. Je to hlavně ženské a to jsem chtěla.“

  Aha. A jak ty vlastně víš jaké to mají anatomické ženy ??? 😀
  Máš možnost sexuálního styku s mužem průměrně vybavením, aniž bys u toho netrpěla nesnesitelnou bolestí???

  Já nemám 2,5 roku po srs operací vůbec NIC
  Žádné příjemé prožitky ani orgasmy, jsem totalně nevzrušivá, a to alkohol nepiji vůbec, styk s partnerem také není možný (úzký vstup neovagíny, nedostatečně hluboká neovagína), dilatace jsou bolestivé a nepříjemné pokaždé když musím dilatovat, je to šílenost ty dilatace, pravá lábie je necitlivá po tom tom invzivním řezání, a vzhled genitálu? to by jeden zaplakal…

  Tak co mi k tomuto řekneš, budeš nadále obhajovat takovéto nevyhovující výsledky srs operací a nebo dokonce budeš poškozující chirurgické zákroky podmiňovat získáním ženské identity, jména, rodného čísla a dokladů u všech transgender žen bez rozdílu ???

  Já ale vím své. poškozené a zmrzačené transky SRS operacemi vůbec nikoho jakkoliv nezajímají.
  Ať si to raději hodí a neprudí! Tak přesně takový sobecký přístup je tady ze strany českých zdravotníků a transek vůči zmrzačený transgender ženě právě těmi srs operacemi.

  V sobeckosti jsou české transky mistři světa, na ty vážně nikdo nemá… 😦

  To se mi líbí

  1. No to by mě zajímalo, jak to ví dominika, jak to mají ženy anatomické? On Jarolím je takový eso, že přidá nervová zakončení? bych řekla, že jich spíše minimálně půlka ještě po operací zmizí..

   „Klitoris popisuje jako citlivou uzlinu složenou z cca 8000 nervových buněk. To je největší koncentrace v lidském těle, dvojnásobně více než v penisu“
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Klitoris

   To tam Jarolím fakt zvládl přidělat? To je borec teda!

   Podle mě anatomické ženy mají mnohem lepší orgasmy než muži. Jen samozřejmě díky slovním hříčkám, nedorozumněním se z toho u mužů dělá něco extra automatickýho a u žen ne.

   tedka jsem si vzpomněla , jak na záznamu s komise – říkal:“ to už jsou pak orgasmy jako u biologických žen“

   Tak víme odkud zase vítr vane, jo je to více ženské 😀

   To se mi líbí

   1. Protipříklad. Když už tu Julii taky ráda linkuješ. https://juliekoubova.net/orgasmicky-portret/ takže ono to asi jde pokud je štěstí na dobrý výsledek. Jinak mi to přijde jako moc velká pakárna to dělat jen kvůli exibici a předstírání orgasmu.
    (A ano, je tam jiná operační technika. Nicméně tam těch nervových zakončení taky nepřibylo. Část se nevyhodí, ale přesune jinam…)

    To se mi líbí

   2. Julie podstoupila SRS operaci v Thajsku u celosvětově uznávaných specialistů na srs operce, to je podstatný rozdíl, ona nebyla operována tady u nás, tím je podstata jejího orgasmu víceméně vysvětlena

    To se mi líbí

   3. Zrovna u klitorisu se ty techniky v principu neliší. Liší se procento dobrých a špatných výsledků. Bohužel i v Thajsku to může dopadnout šeredně blbě a v cz zaplať pánbůh jsou i dobré výsledky vedle těch špatných co jsem linkoval posledně.

    To se mi líbí

   4. Plastika klitorisu bude více méně stejna, ale je zásadní rozdíl je, kdo ji transgender ženě provadi, zdali je to šikovný zkušený chirurg, nebo chirurg který to moc neumí a transgender ženu nevratně poskodi,
    A toto je jednou ze zásadních věcí pro dobrý výsledek, možnost prožívat orgasmus

    Riskovat srs operací nemá vůbec smysl, pokud není dostatečně jasně prokázáno, že to chirurg umí a dokáže tu vzrušivost zachovat a vytvořit funkční a vzhledný genitál.

    Bohužel v Česku je podstoupení srs operace tak riskantní, že člověka tady s velkou pravděpodobností zmrzačí a nevratně poškodí a přijde úplně o svoji sexualitu.
    A po tomto zcela jistě všechny transgender ženy touží, ale dle vyjádřování zdravotníků a jen některých typů transgender žen.

    To se mi líbí

  2. tg ženám kladu za vinu to, že nemají zájem na změně podmínek v procesu přeměny, že jsou pasivní, že si od zdravotníků nechávají vše líbit, že se všemu poslušně podřízují, že mlčí, že se bojí ozvat, že balamutí a lžou o svých výsledcích, a pak si sexuologové a další zdravotníci dělají s transgender ženami co chtějí a co zdravotníci uznají za vhodné, přestože to mnohým transgender ženám vůbec nevyhovuje a nebo je to přímo poškozuje

   nechci plakat, jen popisuji skutečnost jaká zde panuje, a chci vyvětrat ten smrad který tady bují v zažitých mýtech a dogmatech, jen říkám, že ta sobeckost tg žen pramení z toho „já mám a že nemáš ty mě nezajímá“, “ já jsem si prošla kalvárií (a jsem poškozená), tak si tím také projdi (a také se nech poškodit)“ a dále, že tady „sytý hladovému nevěří“

   tak už tady máme díky ignoraci sexuologů a státu tyto případy:

   zpravy.aktualne.cz/domaci/myslel-jsem-ze-budu-zenou-se-vsim-vsudy-rika-transsexual-nyn/r~0882bb26139311e682470025900fea04/

   dále toto:

   expres.cz/znamy-michaly-s-vrazedkyne-z-tesca-expres-fgx-/zpravy.aspx?c=A160802_194829_dx-zpravy_khor

   pak ještě toto:

   žaloba na český stát za nucené podmíněné kastrace:

   magazin.aktualne.cz/sterilizace-jsou-zbytecnym-rizikem-rikaji-trans-lide/r~87d3f7d441cd11e5b605002590604f2e/

   a také toto, čeští sexuologové jsou takoví „borci“ že se nepotřebují řídit doporučeními Světové zdravotnické organizace a WPATH a dělají si s transgender lidmi co sami uznají za vhodné a ne tím jaké mají transgender lid potřeby:

   studentpoint.cz/366-zajimavosti/19633-svetova-zdravotnicka-asociace-odsoudila-lecbu-transsexuality#.V65AljXNTMB

   prostě Česko a Čecháčci, a tím je asi vše řečeno :-/

   To se mi líbí

 13. Nejhorší je se nepoučit z chyb! A opakovat stále stejné, to pak člověk dělá ty chyby s velkou sebedůvěrou.
  A to se přesně děje u léčby transsexuality u nás – s velkou sebedůvěrou se podává nedostatečná HRT a jak na běžícím pásu posílají všechny na šílenou SRS.

  To se mi líbí

 14. „konspirační teoretici nikdy nespí. A idioti. Ty taky nikdy nespěj.“
  Ty umíš podpořit poškozené transgender lidi.
  Ty ti idioti opravdu ještě nyvychcípali..

  Neboj se zlato, po srs operaci zcela jistě poznáš co jsou to ty konsporační teorie idiotů.
  😀 jinak to s vámi opravdu už nejde, jste jak banda hňupů, která se nechává bezmyšlenkovitě od zdravotníků mrzačit, a ještě se jim za to klaní, a navíc trváte na tom NEMĚNIT podmínky pro tg lidi aby i nadále MUSELI podstupovat podmíněné mrzačící SRS operace nebo kastrace

  To se mi líbí

  1. A tak by mě zajímalo z jakých fondů se to hradí? Jestli v tom nebude odpověd proč na to tak tlačí. Tady goo.gl/MddvU6

   „Jedna přeměna stojí podle lékaře Jarolíma v průměru zhruba sto tisíc korun. „Ta cena ale neodpovídá skutečným nákladům. Například stejná operace v Irsku stojí v přepočtu milion korun,“ podotkl Jarolím

   Což nesedí z výpisem a ani s tím, co platila slovenská pojištovna:
   goo.gl/0h53w9

   84tisíc rozdíl, kam zmizelo 84tisíc a odkud to bylo uhrazeno teda? dostal někdo provize?

   To se mi líbí

  2. Follow the money. To je prověřený postup. Já bych to otočil.
   GCS-SRS spotřeujete minimum materiálu. Pár obvazů, nitě, kapačka, roušky, spotřební mateiál. To se kupuje na celém světě za jednotné ceny. Náklady jsou postel a práce. Prostě cena doktora, sester je v Thajsku X, v cz Y a v irsku Z.

   Otočil bych to jinak. V Thajsku to business je. Bych použil takovou větičku, když chcete 10 000$ na dřevo, tak to podle toho musí vypadat. Jinak by se neviditelná ruka trhu postarala o to, že by si Suporn nevydělal ani na slanou vodu. V čr je doktor placený od hodiny co tam odsedí, ne od kusu. Nemocnice by asi měla být placena DRG, manegment by se měl snažit vykopnout pacientku co nejdřív a ideálně tak aby se jim nevrátila. (Tak daleko se jejich ekonomické myšlení asi ještě nedostalo). Těch 100 000 co udává Jarolím je asi víceméně reálné. Ono počítat v tom polosocilistickém zdravonictví nějaké reálné ceny je trochu ošidné. Počítá se s tím, že tam jednou za čas nasypeme z daní mimo pojištění, přez státní rozpočet miliardu aby jim ten barák nespadl na hlavu. Celkově je to pod rozlišovací schopnost motola. Ten rozdíl v ceně je fakt zajímavý. Za 30 tisíc se IMHO nedá zaplatit sál a postel. Tady zas nevidím motivaci to dělat když nepokryji ani režiji. A sekera 70 kkč na to těch operací dělaj moc, než by to psali na futro.

   A od sexuologa se většinou po GCS odchází. ten si vlastně posíláním na GCS kazí kšefty.

   To se mi líbí

   1. Bavme se prosím jen o sexulogech a netahejme do toho těď chirurgy, ti jsou odpovědní za operace.

    Změna pohlaví by tady šla ideálně řešit samozřejmě i bez sexuologů, protože ti jsou zbyteční pro mnoho transgender lidí, jsou jim na obtíž a bariérou v jejich potřebách.
    Sexuologové pustí k sobě jen ty transgender lidi, kteří chtějí pomoci tak, že přistoupí na podmínky sexuologů a budou je poslouchat. A pokud jiná pomoc pro transgender lidi ve státě není, musí se uchylovat k sexuologům ze zoufalosti i transgender lidé, kteří by je jinak nikdy nenavštívili a nikdy by k nim nešli.

    Takže takto je myšlený ten posichrovaný dobrý byznys a jistý příjem sexuologů.

    Sexuologové si zde vyhradili výsadní právo ROZHODOVAT O NÁS (O TRANSGENDER LIDÉ) BEZ NÁS a zajistili si celkem výnosný byznys těmi svými neprolomitelnými definicemi. Byznys který je založen na podmíncce vyplývající z jejich definic a je nesvobodný a diskriminující pro mnoho transgender lidí.
    Byznys na základě toho, že sexulogové si tady „uzurpovali“ výsadní právo na to, že tady budou jako jediní rozhodovat o penisech a vagínach transgender lidí o jejich identitě a o jejich právech.
    A to si pro sichr tady ještě nechali posvětit legislativou, aby jim náhodou neutíkali kšefty.

    Takže tak. Čestí sexuologové mají transgenderl lidi jako rukojmí. Jinak transgender lidem v tomto státě není nijak jinak pomoženo.

    To se mi líbí

   2. Píšete buissines. Já furt nevidím peníze. Respektive sexuouolog by si asi vydělal víc a jednodušeji na léčení poruch erekce atd. Jednoduše nevidím ekonomickou výhodnost cpaní pacientky do SRS ani toho, že někomu daj, nedaj hormony.

    To se mi líbí

 15. A já se nestačím divit, jak české transky ostatním závidí, že do toho ostatní vůbec šly. Hlavně transgendercz je úplně mimo mísu. Nechápu, proč si svůj penis nenecháš, počkej chvíli a F v občance mít budeš. Opravdu mi tvoje pohlavní orgány jsou u…Já to F ještě v občance nemám, zatímco ty ho tak chceš, tak ho budeš mít a na operaci nebudeš muset. Možná ho budeš mít i dřív než já 😀 ale já jsem kvůli tomu přeměnu nepodstupovala.

  Myslím, že já a vy máme k sobě hooodně daleko v tom, co jsme od přeměny požadovaly.

  Stejně zpackat operaci umí i Suporn na své klinice třetí třídy v Thajsku, viz některé případy ze susans.org

  A co se týče změn, tak jsem se snažila: Dodnes nemohou transholky i kluci podnikat, aby to nebylo zveřejněno ve veřejných rejstřících. Já to řešila s ombudsmankou a všichni z vás jste se na mne doslova „vy..ali“. Kdo tu řešil a upozorňoval na některé věci na blogu? Jako např. že translidé nemají příležitost změnit si vysokoškolské diplomy, ty zmršené podmínky ohledně rozvodů před operací atd.??? Šárka alias Beruška pro nějaký stav neudělala nic, jen ničí diskuze na blozích, aby byly nepřehledné a hlavně odváděly od tématu, o kterým blogerky píší. Do nějakých aktivit se nezapojíte, jen dovedete pomlouvat a vyhrožovat.

  Já svůj stav post-op nepovažuji za zpackaný. Nemám potřebu na tom nic měnit, hlavně nemám potřebu litovat ty, kteří nic nedělají a jen nadávají, jak je to vše špatné. Nikdo mi mozek nevymyl, moje postoje jsou důsledkem až vašeho tažení proti nám, co operaci chtějí a ne z návštev u psycholožky. Před cca dvaceti lety nebyla povinná HRT a RLT před operací. Kdokoliv to tak cítil, mohl podstoupit operaci a až pak zčít brát hormony. A dnes je to právě kvůli těm travestitům a fetišistům a psychickým poruchám povinné. Kvůli deseti minutám, abych HF řekla pokaždé, že se mám dobře a že mi přeměna svědčí. Podstoupila jsem skoro dvouroční dojíždění po měsíci, které mi nebylo k ničemu a bylo spíš pro mne zatěžující a obtěžující, aby se nestala někde chyba, aby náhodou někdo jako ten travestitní róm(víme kdo) nežaloval za to ČR.

  Já zase za vrchol transsexuální sobeckosti považuji vaší snahu o genderové uznání pohlaví bez změn, na které jsem upozorňovala já. Až to bude možné, tak navedete mnoho holek do stavu, kdy být najednou někým jiným je pro tuhle společnost na obtíž. Budou bez diplomů, v rejstřích vše půjde poznat, budou se muset nuceně rozvádět, jenom kvůli pitomýmu písmenku v OP, který by se tam ani uvádět nemuselo a vy je do úředních změn budete akorát strhávat. A pak nám budou xenofóbové jako Nytrová říkat: „Oni chtěli před pár lety jen možnost uzavírat svazky a ujišťovali nás, že se to dětí nebude týkat a teď zas chtějí ještě ty děti.“ Když už chcete nějaké změny, tak to udělejte pořádně!

  To se mi líbí

  1. Proč tedy nebyl a není umožněň už dávno svobodný proces přeměny, proč tady musí chiruguvé kurvit srs operace transgender ženám které by na ně jinak nešli, kdyby byl proces přeměny svobodný???
   Řada transgender žen by srs operace ani kastrace nepodstupovala, kdyby nemusela plnit podmínky sexuologů a ted nově dokonce legislativy a nemuselo zde v tomto státě docházet k takové nenávisti mezi transkami a k příkoří na zmrzačených transgender ženách.
   Podíl na tomto zoufalém a bídném stavu do které se transgender komunita dostala má na svědomí ta stará garda českých sexuologů, a samožřejmě také české konzervativní transky. Kvůli nim tady existují neměné (posvátné) platné vyhlášky, nařízení, zvyklosti a ted nové dokonce i zákon.

   Posedlost sterilizovat/kastrovat transgender lidi hraničí s posedlostí honem na čarodejnice a pálením čarodejnic!

   P.S.
   A pokud se někomu zdá málo a jako nicnedělí ta potřebná kritika do vlastních řad, tak ať si trhne nohou.
   Ty transgender ženy, které měly to štěstí že nepoznaly na vlastních tělech ten zmrzačený znetvořený genitál po operaci chirurgů, tak ty nikdy nic nepochopí.

   To se mi líbí

  2. Nesmysl.Nepiš blbosti

   Před dvaceti lety se udělalo PPG – a pokud bylo vzrušení z kalhotek, tak léčba zakázána.
   Tak tu proboha nepiš něco o zpřísnění! Protože je transsexualita vzácná, tak se do toho pustili FTV.
   Viz. knížka strana “ U MtF bývá i diagnostika základní poruchy identity nezřídka problémem,:
   který lze definitivně vyřešit jen v delším časovém období .Mnozí procházejí
   v etapě, kterou lze podle zevních znaků popsat jako transvestitickou a to zpočátku
   buď ve smyslu transvestitismu fetišistického (včetně autoerotických
   narcistického typu) a nebo dvojí role.“

   A takových keců je v knížce více. A vím, že doktorka klidně přesvědčuje fetišisty, že jsou ženy. říká jim, že je to předstupen. Vím to od pár, kteří za ní šli s fetišismem a ona je začala přesvědčovat, že jsou ženy.

   To že fetišismus asi z principu vylučuje transsexualitu je jasný. Jak totiž ženu může vzrušit pohled na mužské tělo v dámským? co to proboha je za blbost?? proč to vůbec dávají do knížky proboha?

   „Autoerotlcke aktiVity JSou predevsím narclstického typu – sexuální vzrušení je při nich spojeno s pohledem do zrcadla na sebe sama v převlečení.“

   a kvůli tomu tu je ta slabá HRT. Jelikož takový mají narcistickou lásku k mužskému tělu a líbí se jim

   To se mi líbí

 16. P.S.
  A pokud se někomu zdá málo a jako nicnedělání ta potřebná kritika do vlastních řad, tak ať si trhne nohou.
  Ty transgender ženy, které měly to štěstí a nepoznaly na vlastních tělech ten zmrzačený znetvořený genitál po operaci chirurgů, tak ty nikdy nic nepochopí.
  A samozřejmě to nepochopí nikdy ani sexuologové, protože si nikdy takovou devastující zničující operací neprošli a ni neprojdou aby poznali na vlastním těle co to poškození obnáší.

  Sexuologové v jejich úporné snaze mi pomoci dle jejich jednostranných podmnínek, tak se jim to povedlo. protože dosáhli mého chirurgického znetvoření genitálu s trvalou ztrátu mé sexuality a nemožnosti žit sexuálně jako žena

  BRAVO DOSÁHLI JSTE SVÉHO, PO TAKOVÉM STAVU JSEM TOUŽILA, JEN TOHO JSEM CHTĚLA DOSÁHNOUT >>> ZNETVOŘENÉHO A ZMRZAČENÉHO GENITÁLU, ZTRÁTY SEXUALITY A NEMOŽNOSTI SEXUÁLNÉ ŽÍT JAKO ŽENA, BRAVO VÁM,
  JÁ VÁM ZA TO VŠEM MOC DÍKY, MILÉ KONZERVATIVNÍ TRANSKY, SOUDRUŽKY A SOUDRUZI SEXUOLOGOVÉ.

  To se mi líbí

 17. Pomoc a léčbu vedenou sexuology a dalšími zdravotníky, tak jak na mě byla provedena, považuji více méně za ujmu na zdraví, ale ne za stav, kdy bych se měla cítit lépe a být spokojenější.

  To se mi líbí

 18. Omyl, podmínku §29 OZ si vepsali zákonodárci, aniž by s kýmkoliv diskutovali, ani se starou gardou sexuologů…podmínka kastrací vyplývá ze samotného xenofóbního postoje zákonodárců, že tu nebudou ženy s penisy a že děti nebudou mít dva rodiče stejného pohlaví. Stejně tak si zákonodárci prosadili podmínku zákazu osvojení u registrovaných za to, že jim se svazky vyjdou vstříc. Důvodová zpráva k OZ uvádí, že požadavek zbavení reprodukčních orgánů vychází z občanského zákoníku kanadské provincie Quebec. Tam totiž zamítli soudní stížnost MtF ženy, že byla zákony donucena ke kastraci. Provincie se vymluvila na to, že když OZ zaváděla, tak si země svůj protizákonný a nelidský požadavkem v době jeho vydání neuvědomovala a tudíž z toho nemůže nést žádné právní následky. Opravdu hrdinské postavení se čelem problému.

  Vítejte v ČR, která se takových výmluv ráda chytí, i když si v minulosti naběhla se sterilizacemi romek, a tak § zapracovala do OZ. To že jsou v parlamentu xindlové, s tím nezmůžete nic…Vaše rytí do holek, které celkovou změnu podstoupily a nebo do lékařů nevyřeší nic. Jenom se zkrátka snažíte nasrat všechny. Vaše omýlání neustále dokola mělo za následek, že skončilo mnoho blogů a ty, které pokračují, tam jsou na vás na…ní. Stěžujte si na hlavním nádraží, tam to bude mít stejný účinek. Vy jen tím, že všechny štvete, způsobujete, že žádná nová garda sexuologů, kteří by chtěli pomáhat, nebude, protože kdo by chtěl už z principu nespokojené pacienty, když je HRT na nic, RLT je z donucení a SRS na zabití. Pro lékaře je nejhorší pacient, který vlastně ani nechce pomoct.

  Víc už končím, protože docházím k názoru, že nejste schopné k věci argumentovat a zbytek už bude jen omýlání, co už tu bylo.

  To se mi líbí

  1. -Do toho občanského zákoníku to překopírováno ze zákona o specifických zdravotních službách. Nevím kde ho psaly první. A odkud kam šlo ctrl-c, ctrl-v. Každopádně v ústavně právním výboru to podmínku pro jistotu zdvojily. Takže poslanci evidentně dokážou být tvořiví sami ( aspoň pod vedením tehdy Marek Benda ODS) a nemusí je sexuologové navádět. Si schválně někdy vyhrabu tu důvodovou zprávu k zák. O spec. Zdrav. Služ. Tej je vpodstatě nadřazený.

   Primární odpovědnost za zákony prostě je na parlamentu. Nemůžou se vymlouvat, že jim tam někdo něco podstrčil a oni neumí číst. Jindy jsou schopni mít 100 pozměnováků.

   Takže kdo nevolil. Dobře mu tak, měl volit. Kdo volil, tak má co chtěl…

   -Travestii bych do toho radši moc netahal. To je takový moc jednoduchá: prostě každý kdo dopadl běbě, něco se mu nelíbí, tak není dost Trans, ale je to jen TV. Pravdou je, že nedá moc práce najít ty, co jsou s „oficiální přeměnou“ spokojené a přitom před ní a někdy i po ní dělali profesionální TV show . Tohle jako kritérium prostě nefunguje.

   S HRT je to daleko jednodušší. To není o lidech, kteří chtějí postelová dobrodružství, nebo se chtějí převkíkat. Na to v podstatě žádnou HRT ani občanku nepotřebují. To je o obyčejných holkách které mají tu smůlu, že na ně estrogen účinkuje špatně a po roce, dvou mají strach si jít koupit rohlíky aby je pokládání neoslovovala blbě.

   To se mi líbí

   1. já volila Jiřího Dienstbiera za prezidenta a převažující tupci a trubci zvolili Zemana

    Takže jsem si měla tenkrát vpálit kulku do hlavy, emigrovat pryč z homofobního barbarskýh Česka a nebo podstoupit ten nejistý riskantní chirurgický zákrok na genitálu?

    Zvolila jsem si a tak teď to mám, pomstu státu a zdravotníků na mém teď zmrzačeném těle.

    To se mi líbí

  2. Dominika: „Omyl, podmínku §29 OZ si vepsali zákonodárci, aniž by s kýmkoliv diskutovali, ani se starou gardou sexuologů…“

   Tomu nevěřím.
   Prsty v prosazení podmínky sterilzace/kastrace do NOZu má stoprocentně Sexuologický ústav kdy tam tomu ještě šéfoval Zvěřina.

   A navíck těm zvyklostem před NOZem, které se tady praktikovali načerno na transgender lidech:
   Zvyklostní zákon z nadřazené pozice sexuologů o podstupování kastracích/sterilizací nebo srs opercí, (ještě před platností NOZu) sexuologxy nějak nevyvyňuje z protiprávního konání, jelikož transgender lidem nechtěli bez kastrací/sterilizací nebo srs operací ukončovat léčbu a vydávat potvrzeni pro matriky, a tímto jednánám a těmito praktikami (tím že nechtěli tg lidem ukončovat léčbu a vydávat potvrzeni pro matriky) vlastně nutili transgender lidi do kastrací/sterilizací a srs operací.

   A proto poté nastal čas to zlegalizivat v NOZu, aby byli sexuologové bez viny, že páchají protiprávní praktiky na tg lidech v podobě nucení do kastrací/sterilizací.

   Minulé viny (zvyklostní nucené kastrace/sterilizace, srs operace) před platností NODu promlčeny nejsou.

   To se mi líbí

   1. Před NOZ je to složitější. Nebyl postup protiprávní. (Zákon o zdraví lidu z roku 66 kvůli trollení na netu fakt číst nebudu. )

    V podstatě tam byla „díra“ v ostatních zákonech, že lékař mohl vydat ukončení léčby i bez jakékoli chirurgie.

    Jedenáctý přikázání. Implikaci neobrátíš. Z toho, že něco mohu udělat rozhodně neplyne, že když to neudělám páchám trestný čin.

    Ano, to že změna matričního pohlaví se od roku 60 do roku 2014 řídila vpodstatě zvykovým právem, tak poněkud zajímavé.

    To se mi líbí

   2. Ezechiel: „Z toho, že něco mohu udělat rozhodně neplyne, že když to neudělám páchám trestný
    čin.“

    A nepřipadá ti to jako evidentní porušování lidských práv transgender lidí, kterým je upírána právní identita pod podmínkou podstupovat chirurgické kastrace/sterilizace respektive srs operace bez evidentní dobrovolné potřeby ?

    To se mi líbí

   3. Čeští sexuologové jsou chladnokrevné krysy bez špetky empatie, oni měli v minulosti možnost vésti léčbu a pomoc trans lidí i bez nutnosti podstupovat chirurgické zákroky na genitáliích, přesto transgender lidem neumožňovali změnu pohlaví bez podstoupení chirurgického zákroku, a za to nesou vinu, protože to je samozřejmě vědomou a řízenou genocidou a zločinem na transgender lidech před platností NOZu.

    A jinak, genocida a zločin a porušování lidských práv transgender lidí je samozřejmě i to zlegalizované chirurgické mrzačení transgender lidí v Novém občanském zákoníku, a to bez pardonu, protože to schválila jakási homofobní skvadra samozvanců, která nenávidí transgender lidi a další sexuální menšiny.

    To se mi líbí

   4. Tím nepácháním trestnýho činu bych si jistá nebyla. Přece jen v trestním zákoníku máme činu proti životu a zdraví…a a prostě manipulovat lidi a říkat, že musejí zákrok podstoupit k ukončení léčby, což byla lež…by se dalo skutečně vykládat jako ublížení na zdraví…

    je unikát, všude se snaží lékařství neoperovat když to jde…ale u transsexuality ne , tam i když vidí, že to ke zlepšení nepovede, tak tlačí na operaci…

    To se mi líbí

  1. Thx.
   Jj kromě perly „Transsexualita je pojem pro obrácenou sexuální orientaci,…“
   Se pak divíme, jak to vypadá, když si předkladatel plete gender a orientaci. Tam dohromady nic není. To nepřímo svědčí proti tomu, že sterilizace a rozvody tam propašovaly sexuologové. Evidentně tu zásadní část obsaly z původního návrhu občana a dopsaly k tomu kolik lidí má komise a podobné technikálie.

   To se mi líbí

   1. Zbývá jediné, a to zažalovat za tyto diskriminující, omezující, poškozující praktiky sexuologů před platnosti NOZu.
    Ono je potřeba někoho potrestat za zmrzačené a poškozené transgender lidi sterilizacemi/kastracemi a srs operacemi, aby se to více už nemohlo opakovat.

    Konkrétně to znamená, že mi sexuolog bránil v mých právech a pod podmínkou ukončení léčby a podkladů pro matriku mě jasně nutil nechat si poškodit genitál abych dosáhla na úředně uznané pohlaví.

    To zyvkové právo lze vyhodmotit jako záměrné a účelové poškozování transgender lidí kastracemi/sterilizacemi a srs operacemi.

    Je mi úplně jasné, že sexuologové se z toho chtějí vyvléci a vyvinit, ale té krve mají mezi prsty už prokazetelně dost a dost.

    Pokud nebudou chtít sexuologové přiznat chyby v jejich nadřazené a jednostranné „léčbě“ transgender lidí, musím souhlasit s tvrzením jednoho transparentu na Prague Pride: „MRTVÝ SEXUOLOG DOBRÝ SEXUOLOG“

    To se mi líbí

 19. Dominika: „když je HRT na nic, RLT je z donucení a SRS na zabití“

  Ale tak to dneska je, tak to dneska funguje.
  HRT špatně feminizuje nebo nefeminizuje vůbec, prsa nenarostou často vůbec nebo jen směšně malá, ochlupení roste pořád, hlasoví foniatři mají děsný přístup, hlavně chtějí prachy a nic nenaučí, RLT je na povaze, já konkrétně neměla s RLT problém, přesto podmínkou by být neměl, a ty SRS operace, to je smrt , to je vražda > to je fakt poslední rána z milosti > smrtící léčba srs operací.

  Jestli je někdo nasranej, tak jsem to já na zdravotníky a na stát.
  Mě poškodili, a co bude ted jako dál…
  Mám se s tím smířit a držet hubu?

  Tak já bych chtěla vidět ty zdravotníky kdyby je někdo poškodil, jestli by si to nechali líbit a drželi by hubu.

  Sexuologové jen štvou, jsou to štváči a chtěli by transgender lidem ještě více přitvrdit podmínky, nařizovat a ordinovat léčbu podle nich kdyby mohli.
  Viz. ty poslední homofobní Zvěřinovo kecy: http://www.ceska-justice.cz/2016/06/vybor-pro-sexualni-mensiny-pracuje-na-zavedeni-prava-zvolit-si-pohlavi-i-bez-operace/

  Ať táhne zpátky do minulosti kde se mu bude líbit, blbeček.

  To se mi líbí

  1. V modernějších zemích RLT prostě nechávají až to plyně přejde po fyzických změnách. COž právě vyžaduje účinnou HRT …

   a prostě naše lékařství by nedokázalo bez toho RLT dříve než je passable vzhled „léčit“ transsexualitu

   A taky můžu být nasraná , svoej požadavky jsem lékařům řekla na prvním sezení. Naivně jsem čekala, že když jasně řeknu, co pro život potřebuji, že se podle toho povede „léčba“ a ono ne…prostě jen snahy nafackovat mě do toho jejich řešení

   Paradoxní je, že lékaři vůbec nechápou, že by trasnženě mohl vadit mužský vzhled…

   ale na ten pohlavní orgán, na ten se pořád vyptávají

   To se mi líbí

 20. Pohlavní orgán, respektive sexuální použitelnost pohlavního orgánu to je to hlavní a klíčové co vadí sexuologům na transgender lidech.

  To aby se náhodou nemohli transgender lidé třeba např. sexuálně projevovat, sexuálně vybíjet, užívaz si vrozenou přirozenou funkční sexualitu, a nedej bože aby transgender člověk třeba zplodil děti, SODOMA GOMORA… toto vše je podle českých sexuologů u transgender lidí nežádoucí.

  A PROTO SEXUOLOGOVÉ NEÚPROSNĚ VYŽADUJÍ NA TRANSGENDER LIDECH TY PODMÍNĚNÉ KASTRACE/STERILIZACE RESPEKTIVE SRS OPERACE.

  Navíc se zarputile a hloupě snaží transgender človéka napasovávat do jakýchsi vynucených trapných genderových stereotypů a nenechají transgender člověka aby se mohl svobodně rozhodnout jakou léčbu a pomoc a lékářu požaduje a jakou už nepotřebuje.

  Tak co, budeme zde mít holčičky v maskáčích a s pindíkem nebo s vagínou, a nebo třeba růžové kluky s vagínou nebo s pindíkem.
  Sexuologové by toto nepřežili. Těm by se ta jejci živnost totiž zhroutila jako domeček z karet 🙂

  A proto jsou sexuologové odporné krysy neznalí problému transgender lidí a chybně zde vedou léčbu a pomoc ať už úmyslně nebo neúmyslně, a politici kteří zde rozhodují svými zákony o transgender lidech, to jsou jen homofobní hovada nenávidějící transgender lidi.

  To se mi líbí

 21. ohledně podnikání řešíš blbost. Kdo podniká, tak asi bude mezi lidma stejnýma stále ne? takže se to bude pořád vědět a je jedno, co je někde v rejstříku…
  a pokdu někdo začne později, tak to tam nebude…

  a mnohokrát jsem tě upozornila, že mnohé outuje tělo a ne nějákej rejstřík, ale to řešit nechceš. Raději budeš šířit Weissovi nesmysly o HRT.

  A k diplomu-není problém ho vydat na nový jméno. žádný záon to nezakazuje, ani teda nenařizuje. U mě sice byli zmatení, ale pak v pohodě…a kdyby náhodou měli problém na tom pro vydávání diplomů, tak se dá třeba kontaktovat určitě prorektor pro studium a ti jsou dost v pohodě asi na každé škole.

  To se mi líbí

  1. No to blbosti rozhodně neřeší. Dobře máš podnikání, že dodáváš jen jednomu nebo několika firmám/lidem. Ale v googlu ty rejstříky vyskočí všem.

   Pak máš fůru podnikání, kde zákazníka uvidíš v ideálním jednou max párkrát. Řemesla, prodej, služby.

   I když budeš dělat na živnosták účetní nebo IT služby pro více firem, tak zas když si najdeš novou zakázku, rejstříky tě automaticky vyautují.

   Diplom. No ty zavedené školy to asi dělají bezproblémů. Problém je, že když tě pošlou do háje (škola zanikla…) Tak si můžeš stěžovat na lampárně na hlavním nádraží a do konce života zametat ulice, protože nedoložíš ani maturitu.

   To se mi líbí

  2. Ps.: Rejstříky se týkají dost velké části populace. Spousta lidí má živnosták nebo nějaké sro. jako přivýdělek, vedlejší činnost. A i když to může být marginální podnikání, stejně tam zůstanou ty informace zůstanou vyset x let.

   To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s