Velký skok pro lidstvo, já stojim na místě

Internetem se šíří jedna zajímavá zpráva za druhou. V Pákistánu vydali novou fatvu, která říká, že transsexuál, kterej vypadá jako člověk kýženého pohlaví, může uzavřít manželství. Takže jo, tušíte správně, transsexuál, kterej eště nevypadá úplně hotově, manželství uzavřít nemůže. WOW, tolerance jaxviň! Já se teda v Islámu moc nevyznám, ale fatva je dle mého názoru jenom doporučení, podle kterýho se řídíte v závislosti na tom, jak moc velkej jste náboženskej fanatik. Jinými slovy se legálně vzato v Pákistánu nezměnilo vůbec nic. Ale přesto zatleskejme, jak obrovský je to krok pro civilizaci!

Když už jsem hledala, co je nového v transvětě, narazila jsem taky na Taru Shovlin. To je paní, který je pětatřicet a ještě před půl rokem byla Timothy, jestli víš, jak to myslim. A ta jezdila jako prase, takže jí sebrali řidičák. Kvůli tomu musí teď jezdit autobusem, což je přirozeně samo o sobě utrpení dost velký. Jako by toho ale nebylo moc, ostatní cestující se jí v autobuse smějou, že vypadá blbě. Fuj, dejte si facku, taková diskriminace na základě rodové identity!

Jenže se podívejte, jak Tara vypadá. (obrázek a původní článek na Mirror.co.uk)

Aby těch magorů nebylo dost, dočítám se na Independentu, že víc než milion Britů nyní lituje svého hlasu pro Brexit a chce se vrátit do EU. Doufám, že nikoho nenapadne kvůli těmhle imbecilům pořádat další referendum. Demokracie je způsob vlády, kterej s sebou nese taky nějakou zodpovědnost. Ještě bych dodala, že za blbost se platí, ale nemyslim si, že vystoupení Británie z EU je nějaká obrovská rána, ze který se ani jedna strana nikdy nevzpamatuje. Jenom to prostě dokládá, že Angličani jsou úplně stejný kreténi jako Češi.

S tim rozdílem, že Zemana už nikdo neodvolá. Celkově je celá tahle aféra zkrátka příliš mnoho povyku pro nic. Británie možná odejde z EU, kde nikdy pořádně ani nebyla, a stane se tak nejdříve za dva roky. Jo, to je vyloženě důvod jít se věšet. Věřte tomu nebo ne, nemám v sobě ani kapku alkoholu, ale přesto bych se strašně ráda pustila do politický debaty a do moralizování. Kdybych žila před dvěma sty lety, mohla bych napsat nějaký etický pojednání, ale takhle jsou to jenom planý pivní kecy.

Ve skutečnosti bych si jenom přála mít dítě, být uvedená jako jeho matka nebo aspoň „rodič” a aby mohlo mít moje příjmení. Přála bych si, aby byl svět trochu veselejší. Nebo aspoň abych byla trochu veselejší já.


EDIT na poslední chvilku před zveřejněním: Do toho všeho je nyní nově považováno za protiústavní, aby homosexuálovi žijícímu v registrovaném partnerství byla odepřena adopce dítěte. Nicméně se nic nemění na tom, že dítě nesmí mít dva otce nebo dvě matky, takže adoptivním rodičem v tom partnerství může bejt pořád jenom jeden. Ale třeba se jednou dožijeme toho, že se stát přestane srát lidem do toho, jak bydlej a vychovávaj děti.

5 komentářů: „Velký skok pro lidstvo, já stojim na místě

 1. Tak nevím jak přesně tu fatvu vykládají a nejsem si jistý, jestli bych někomu doporučoval to zkoušet :). Ale pokud je to tak, jak to chápu z článku, že stačí mít dostatečný passing, tak jsou islamisti pokrokovější, než česká legislativa. Ta napevno požaduje passing/RLT, HRT a GCS. A to I u lidí, kteří něco z toho nemohou podstoupit z lékařských důvodů nebo jsou ty zákroky lékarsky nesmyslné, příliš riskantní.
  BTW co katolíci. Papež sice otáčí, ale nedivil bych se kdyby na vás v kostele vzali svěcenou vodu 😉

  To se mi líbí

  1. No jo, stačí mít passing, ale jakmile nepassuješ, tak máš smůlu, to moc pokrokový teda neni 😀 A s katolickou církví je to stejný, jako s každou jinou, papež může bejt sebetolerantnější, ale dycky se najde nějakej vidlák, co tě požene na hranici.

   To se mi líbí

   1. OK trochu provokace. V .cz je RLT daný v zákoně o spec. zdrav. služ. 373§21
    „…prokázána schopnost žít trvale jako osoba opačného pohlaví“

    Jestli jsme aspoň v tomhle pokrokovější, než pákistánští islamisti, záleží na tom, jak budeme vykládat ten odstavec 2a. Jestli ve smyslu, že osoba má dostatečný passig aby mohla žít a být přijímána jako požadované pohlaví. Nebo jako dnes, kdy si ymění jméno na N* NovákŮ a protože jí dál furt všichni oslovují v M rodu, tak musí šem vykládat pohádku o zakleté pricezně.

    To se mi líbí

 2. státní zřízení je tady úchylné a vyhovuje jen vypatlaným magorům typu nácků a nebo zastydlím soudruhům starým strukturám a lidem, kteří si přejí návrat starých pořádků

  a na nasáklýho Zemana na toho tady fakt nikdo nemá,

  a ještě jeden bonus: Češi jsou přeborníky ze strachu z neznámého.
  Xenofobie fuck off

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s