Na doktory nadávat povoleno

Správně by to mělo bejt takhle: V rámci mé přeměny jsem se rozhodla, že změním praktického lékaře. Přišla jsem do ordinace jako sebevědomá mladá žena a bla bla bla… Tak to se nestalo. Sestřička mě, pochopitelně, vzhledem k mý úpravě, pozvala dál slovy: „Mladý muži, jste na řadě!” Až potom, když v dotazníku našla můj mail a to, že beru pravidelně léky, který beru, jsme si to ujasnily. „Jo takhle. No tak fajn, já mám kamarády, jako jste vy, jezdíme spolu na dovolený…” zasnila se. No tak fajn, to jsem asi na správnym místě.

Důvod, že jsem utekla od svý obvoďačky je totiž prozaický – ta doktorka zkrátka stála za hovno. Respektive, ta ordinace, ve který se za moje mládí vystřídalo tolik doktorů, že by to mohla spočítat jedině Katka Janoušková. Pohár mý trpělivosti přetekl teď, když jsem tam dvakrát jela přes půlku Prahy, abych zjistila, že paní doktorka dnes neordinuje, protože má dovolenou / nemoc / technické potíže / dopravní zácpu / další výmluvy, s nimiž jsem se za ta léta setkala. Nevěříte? Tohle je jenom the very best of Známý lékař.cz:

MUDr. Dana Řežábová

  • „U ‚paní doktorky’ jsem už deset let a nikdy se mi nestalo, že bych přišel, ona mě vyšetřila a já spokojeně odešel.”
  • „Domluvil jsem se s ní včera, že si přijdu pro léky, ale jakým překvapením pro mě bylo, když dnes bylo z technických důvodů zavřeno.”
  • „Jak jsem nedávno zjistila, tato ‚doktorka’ na své pacienty předepisovala a vyzvedávala léky, které pacienti nikdy nedostali, za což byla odsouzena…” Povšimněte si, s jakou oblibou její pacienti dávají její titul do úvozovek.

MUDr. Marie Simková

  • „V ordinaci jsou dlouhé čekací doby a nepříjemné jsou pozdní příchody paní doktorky do ordinace.”
  • „Trhla jsem i rekord 4 hodiny,nebylo vyjímkou když přišla z oběda a řekla kdo není akutní at příjde zítra.”
  • (můj osobně nejoblíbenější, protože je smutně pravdivý) „Nejraději léčí homeopatikama, paralenem a bylinkovym čajem.”

Pro srovnání, MUDr. Kerner, ke kterýmu chodim teď, má osmnáct hodnocení, z toho nula negativních. Pořád si myslim, že jsem na správnym místě. A to i přesto, že pan doktor byl skálopevně přesvědčen, že spolu s celou Prahou skonám na příušnice, ale testy je nepotvrdily. Takže dneska jsem si nechala udělat mega krevní testy o třech zkumavkách (mimo jiné na mononukleózu a ještě jednou příušnice) a z nich třeba konečně zjistím, proč mám celej život jednu vleklou angínu.

Do tý doby se mějte krásně a buďte zdrávi! Vaše Zita ♥

2 komentáře: „Na doktory nadávat povoleno

  1. Na znamylekar si i někteří lékaři negativní hodnocení mažou :)) Proto jsou pro mě důvěryhodnější ti s negativním hodnocení. Někdy je to holt podezřelé – moc kladných recenzí a mám to odzkoušeno, že nějáká ta negativní recenze a hned je lékař lepší :))

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s