63 dní na hormonech (s intimními detaily)

Tak hodná na vás jsem, že vás před intimními detaily předem varuju. Dokonce je velkoryse schovám až za perex, takže i pokud jste přišli na stránku náhodně, nemusíte se bát, že byste se dozvěděli příliš mnoho informací. Obzvláště takových informací, o které jste se neprosili. Ale já vim, že jste všichni zvědavý vopice a zajímá vás to, takže na to stejně kliknete. Než se odhodláte k tomuto důležitému kroku ve vašem životě, můžete si přečíst i poslední měsíční hormonovou aktualizaci

Stef Sanjati, moje guru co se týče tranzice, líčení, ostrovtipu a tak nějak celýho života, se rozplývala, že cítí, jak má jemnou pleť. Jak její kůže najednou dostala úplně jinou texturu a nebývalý lesk. Nic z toho já nepociťuju, ale je pravda, že už mi dva lidi řekli, že mám jemnější pleť. Takže na tom možná něco bude. Rozhodně jsem si ale nemohla nevšimnout, jak moc se mi zlepšil skalp.

Posledních mnoho let jsem měla celkem závažný onemocnění kůže pod vlasama, kdy se mi odlupovaly kusy suchý kůže, jako když se spálíte na sluníčku. Zároveň se mi ale vlasy mastily tak nějak normálně a musela jsem si je mýt třeba po třech až čtyřech dnech. Oproti tomu dneska mi kůže na hlavě drží tak, jak má, takže věčný potupný kupování šamponů proti lupům je snad konečně za mnou. K tomu si ale moje vlasy (ovšemže za použití kondicionéru) udrží svůj lesk a slávu až týden, takže jsou prakticky bezúdržbový.

Ten doktor, co mi smaží vousy laserem, si taky postesknul, že už mi začínaj světlat. Pro vysvětlení, světlý vousy nejdou odstranit tak snadno, takže to není vyloženě pozitivní zpráva. Ale jestli se mi ztrácí pigment z ochlupení i jinde, řekněme třeba na nohou, tak je to jedině dobře. Protože holit si nohy, když máte porost jako laň, dokáže bejt řehole. Zlepšení nicméně vidim v tom, že mi chloupky přestaly zarůstat, takže k nějakýmu jejich zjemnění evidentně došlo taky.

Téměř závěrem se dostáváme k mými čtenáři tak oblíbeným ňadrům. Jejich velikost je… no, jestli nejmenší velikost je A, respektive AA, jako tužkový baterky, tak já mam tak AAA. Prostě hodně malý áčko. Spíš jenom takovej spodní index. Ale vidim tam potenciál a zůstávám pozitivně naladěna jako Fernando Alonso v McLarenu. Každopádně jsou KURVA EXTRÉMNĚ citlivý na chlad, takže jízda noční Prahou je pro mě ještě o něco nepříjemnější než dříve.

A konečně, detaily nejintimnější. Stef dostala dotazy, jestli u ní došlo ke zmenšení genitálu, případně jestli jí to nějak poznamenalo v sexuálním životě. Odpověděla na to záporně a stejně tak musim i já. Androcur asi dokáže hodně, ale… pořád mám hodně co schovávat a vždycky mít budu. Ale stejně jako moje guru řikám, že jsem naprosto schopná všechno, čeho jsem byla schopná dřív. (Tyhle poslední věty si hodim na nějakou seznamku, tvl.)

A to je pro dnešek všechno – myslim, že toho bylo až dost. Teď mě omluvte, jdu na koncert Paula McCartneyho. Další článek vyjde jako vždycky, za týden touhle dobou. Do tý doby se mějte krásně,

vaše Zita ♥

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s