Jak málo je hlazení

V pondělí jsem byla poprvé v životě na kosmetice. Mám na mysli takový to, jak přijdete do salónu krásy (a říkáte si, co tady sakra dělám?) a necháte ze sebe udělat člověka jako z časáku. Dostala jsem ultrazvukový peeling a masáž a bylo to krásný. Pro ty, kdo ví, že nesnášim masáže, nebyl to ten druh masáže, kde vám chrastěj klouby, ale jenom takový relaxační hlazení. A já mám relaxaci a hlazení ráda, samozřejmě, jako každá holka, a jako každá holka mám teď na jaře taky pocit, že je toho obojího nějak málo.

Taky jsem si udělala další test svojí sexuality. Kdyby vám to nedejbože nějak uniklo, před týdnem jsem chytala rapla z nějakýho cvokaře, ale doktor Epstein, autor dnešního testu a publikace „Jak Vám věda pomůže zamilovat se”, vypadá jako někdo, kdo ví, co dělá. A hlavně, nepředstavuje se jako diagnostik duševních poruch, nýbrž jako behaviorální vědec, který se zaměřuje na pomoc lidem v jejich rozkvětu. A co mi vyšlo? ( ← Oslí můstek, nenávidim je, je to žurnalistická pomůcka špatných spisovatelů, která zároveň předpokládá naprosto tupýho čtenáře.)

No vzhledem k tomu, že test si dal za úkol zjistit, pouze jestli jsem hetero nebo homo nebo něco mezi, mi nepříliš překvapivě vyšlo, že jsem spíš homo, ale fakt jenom o kousek. Pravda, chuť na sex měla jenom deset bodů ze třinácti, ale to bude tim Estrofemem. Měla jsem chuť říct, že snad nikomu nemůže vyjít, že je 100% hetero, ale Táda mi tohle přesvědčení vyvrátil, když mi ukázal svůj výsledek z Hicksova testu. Vlastně by se tý orientaci místo „hetero” mohlo klidně říkat „Táda”.

And now for something completely different. Náš byt už má dokonce i pár skříní a v neděli tady poprvé spal i Leeders, jinými slovy kolaudační párty je už na spadnutí. Teď, když píšu tenhle článek, hynu nedočkavostí, kdy nám konečně přivezou modem, abychom se mohli koukat na televizi a sledovat pořady s až padesátihodinovým zpožděním a využívat vysokorychlostní internet. Taky jsem trochu nešťastná, protože jsme s Leedersem hráli na svatbě a mně na svatbě vždycky chytne taková ta sebelítostivá nálada, protože vim, že si mě nikdy nikdo nevezme. No ale aspoň tam byla hromada řízků zadarmo.

Za týden se ozvu zas a udělám dvouměsíční HRT update, ten minulej sklidil vyloženě masivní úspěch. Mějte se krásně a čtěte mě, mám z toho radost.

Vaše Zita ♥

2 komentáře: „Jak málo je hlazení

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s