0% hetero

Tak jsem dostala odkaz na test flexuality, asi abych mohla nějak erudovaně říct, co ve skutečnosti jsem. Flexualita je zřejmě novotvar, spojení slov fexibility a sexuality, a dá se v něm vyjádřit, jak moc se hodláte ohnout, abyste někoho vojeli. Termín vymyslel doktor James W. Hicks a to neni žádnej ňouma. Profesor působí na obou pobřežích Států a je uznávaným autorem publikace 50 příznaků duševní choroby. Takže zjevně člověk vyloženě povolanej na to, aby určil mou sexualitu. Ale musim říct, že mě Hicks trochu nasral.

Hned na začátku se mě test zeptal, jak se cejtim. Tak jsem řekla, že si přijdu „homosexual”. Po vyhodnocení jsem ale zjistila, že „gay” jsem jenom na dvojku (na škále z deseti). Pětku, tedy podstatně lepší výsledek, jsem dostala u termínu „queer”. Co na tom, že jsem v testu jasně uvedla, že „silně nesouhlasím” s tím, že bych si připadala queer. Už jenom proto, že jsem se tady asi před měsícem rozčilova, co že je to za postiženej termín. Ale Hicks mi to naštěstí vysvětlil. Možná si prej připadám, jakože termín homosexuál je pro mě příliš úzký a raději se identifikuju jako „post-gay” nebo „beyong labeling”. Ne. Nevim, co to je.

Na plný čáře to ale u mě vyhrála orientace, kterou Hicks nazval obousexuální. Což jako sedí, když jsem tam asi dvacetkrát řekla, že jsem v pohodě s představou sexu s oběma pohlavíma. Tenhle pojem byl schválně oddělenej od termínu „flexamorous”, aby bylo jako jasný, že láska nemá nic společnýho se sexem. Ale ten mám na nule, přestože jsem několikrát odpověděla, že si myslim, že bych se asi mohla zamilovat do kluka a žít s nim, akorát mě to prostě netankuje tolik jako holky.

V souvislosti s tim se podivuju, proč teda existuje termín queer, když sedmička obousexuality a nula „flexamorous” by mě měla vystihnout mnohem líp. Ale upřímně, tahle diskrepance mě zas tak moc nepřekvapuje, pojem queer k ní totiž vyloženě svádí, protože jeho výpovědní hodnota je nulová. Jo to mnohem víc jsem se pozastavila nad tim, že mám čtyřku na „metamorfní” škále a pětku na „tranzitorní”. To podle Hickse znamená, že jsem poloviční transka a zároveň mám sklony k fetiši, ačkoli jsem jasně řekla, že jsem transsexuál a převlíkání se do šatů opačnýho pohlaví (tak který to pro mě vlastně je?) mi neposkytuje žádný sexuální vzrušení.

No aspoň že na „macho” škále mam nulu. Tomu jsem se celkem podivila, ale pak jsem zjistila, že macho může bejt jenom muž. Tak jsem se podivila ještě jednou, že mi test nevyhodnotil, že jsem chlap, přestože hned moje první odpověď byla, že jsem female. Každopádně! Udělejte si test taky, trvá to jenom deset minut, a pak mi řekněte, co vám vyšlo. Chci totiž vědět, jestli to jenom mně vyšly takový kraviny, nebo je ten test prostě na hlavu. Teď mě omluvte, jdu bydlet do svýho novýho prázdnýho bytu. Mějte se krásně a já se ozvu zase za týden.

Vaše Zita ♥

4 komentáře: „0% hetero

  1. Pozdě, ale přece dávám vědět, že mně taky výsledek testu nedával smysl. První a druhý největší bodový počet mně vyšel u dvou pojmů, které nejsou vzájemně kompatibilní a oba přímo popírají, co jsem vyplnila do testu.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s