Jak bydlí transka, autistka a rocker

Tak zjevně prsa táhnou, nic novýho pod sluncem. Stačilo napsat slovo „prsa” do názvu článku a hned mi sem přišlo dvěstě lidí za dva dni, dneska už má ten článek tři sta přečtení. A to je celkem dobrý, protože normálně maj moje články po tejdnu tak třicet. Celkově, kdyby vás to zajímalo, má můj blog okolo dvou tisíc návštěv měsíčně, za což jsem vám tuze vděčna. Taky mě hřeje u srdce, že na YouTube má „vlog od transky pro transky” přes tři tisíce přehrání. (A proto plnim svůj slib a za každejch pět set shlédnutí vám vyrobim video nový. Takže to už jsem zase ve skluzu.)

Předem se omlouvám za to, že zase píšu článek bez nápadu a koncepce. Ty prsa mě asi nějak intelektuálně vyčerpaly. Ale aspoň vidíte, že nekecám, když tvrdim, že se v mym životě nic neděje. Tranzice je zdlouhavej proces, běh na dlouhou trať, kde se všechno vleče jak smrad. Aby teda řeč nestála, rozhodly jsme se s Natálou, že si uděláme radost a přestěhujeme se. Že ukončíme naše trápení v Modřanech, kde se všechno rozpadá, nejezdí tam autobusy a bydlí nás tam tolik, že si šlapeme po hlavách.

Měly jsme samozřejmě nějaký počáteční neúspěchy. Majitelka jednoho bytu byla posedlá balkónem, protože byt byl více méně jenom ten balkon. Další majitel se na nás díval, jako kdyby nás chtěl rozřezat pilou. A poslední byl na pokraji psychickýho zhroucení a smrti zároveň. Na naši poslední prohlídku jsme jely s tim, že jestli ten byt bude aspoň trochu normální, tak ho berem, protože už na tuhle freakshow nemáme nervy. A tak jsme si pronajaly krásný prostorný byt na Knížecí, minutu od metra a jsme šťastny. (Podrobnosti o prohlídkách se dočtete taky na Zrzavý blogu.)

Takže teď nás čeká stěhování, nákup novýho nábytku a vlastnoruční rekonstrukce. Odhaduju to tak na půl roku, během něhož budeme jíst jenom nudlový polívky a točeňák, abysme si mohly dopřát krásnej gauč naproti šedesátipalcový televizi. Ve vedlejším pokoji bude bydlet Leeders, kterej dycky hraje na kytaru do čtyř do rána, a já si založim účet na YouNow a začnu vysílat živě. Takže se na to koukejte koukat! Tolik moje nejbližší budoucnost. Zatim se mějte krásně a přijďte někdy na návštěvu, bude točeňák!

Vaše Zita ♥

1 komentář: „Jak bydlí transka, autistka a rocker

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s