35 dní na hormonech – Už mám prsa?

Asi je na čase, abych taky jednou napsala něco o svý přeměně. Je to už víc než měsíc, co beru hormony, tak nebudu říkat, že se neděje vůbec nic. Co se týče psychiky, pozoruju jednoznačný úbytek chuti na sex, ostatně ani moje tělo si o něj už nežádá každý ráno a pak eště asi tak milionkrát denně. Zrovna nedávno se mi zdálo, že jsem se zamilovala do blondýnky (vypadala trochu jako Niky, ale to je samozřejmě náhoda) a cítila jsem k ní tu povědomou neodolatelnou touhu, onen jenom částečně příjemný pocit, jako kdyby vám někdo za močovej měchýř zaháknul ótéčko a řekl „Teď jsi moje!” Takže to vypadá, že si můj mozek (narozdíl od toho Weissova) eště pořád pamatuje, co jsou to city.

V souvislosti s HRT se mě i Hanka ptala, co je novýho. „Rostou mi prsa,” odpověděla jsem nevinně. (Tak nevinně, jak to jenom dokážu.) „Už?!” podívala se na mě překvapeně. No upřímně sama bych to nečekala, vzhledem k tomu, jak často mi máma opakovala, že jí prsa narostly až v době, kdy se její spolužačky pomalu začínaly vdávat. Řekla jsem doktorce, že jsem sice všude slyšela, jak to bolí, ale nikdo mě nepřipravil na podivnou změnu textury – rozuměj je to tvrdší, než to znám z jiných koziček.

Na to mi Fifková řekla, že to je úplně normální, a že se nemusím děsit. Paráda, takže nebudu jako ty třináctiletý trubky, co psávaly do Bravíčka, kde jim na jejich dotazy v sekci Láska, Sex a Trápení odpovídala právě Hanka, že si nahmataly bulku a jestli náhodou neumíraj na rakovinu. Nakonec jsem ji ještě požádala, jestli by nemohla napsat ten recept nějak hezčeji, protože minule magistra lékarnice píčovala, že to nemůže přečíst, tak jsem jí musela přemlouvat, aby mi ten Estrofem dala. Nedala. A Fifková řekla, že už hezčejc psát nedokáže, a napsala mi natruc blbě adresu.

Nebyla by to však moje maminka, aby k oné prsní záležitosti neměla svůj vlastní poznatek. „Mě nic nebolelo,” poznamenala večer suše, „a žádnou bulku teda taky neznám.” Tak jsem jí řekla, že si klidně může šáhnout, ať má v tom svým životě taky nějaký vzrušení. „No vidíš, tak to je poprvé, co jsem si šáhla na ženský prs!” Takže já vám do konce jara přeju minimálně stejně velké nadšení ze života, jako máme my, a ozvu se zase za týden.

Vaše Zita ♥

4 komentáře: „35 dní na hormonech – Už mám prsa?

  1. Znám jednoho lékárníka v lokalitě, kde se recepty od Hanky docela točí a říká, že zná horší 🙂 A pozná rukopisy nejen Hanky, ale i její sestřičky… a spousty jiných doktorů a sester z okolí. Podle toho, jak to popisuje, je to skoro jak koníček podobný numizmatice 😀 Nedivila bych se, kdyby si někde skladoval rané recepty nějakého známého docenta a podobně 🙂

    Nicméně gratuluji k položení základů na budoucí pozemky, nechť se za několik let růstu dostaneš na proporciálně normální konstrukci, která nebude potřebovat silikonovou výplň 😉

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s