Týden na drogách

Tak a je to tady. V pátek jsem sežrala první dávku Androcuru a Estrofemu. Řeknu vám, asi to nahradí Mai Tai na první příčce mých oblíbených koktejlů. Mám obrovskou radost a nejsem sama. Je to skoro dojemný, jak moc mi to lidi přejou, a já jim tímto všem děkuji. (Kamarádky mi vždycky napíšou milion srdíček a vykříčníků a pak mi vyhrožujou, co všechno mi udělaj, jestli mi narostou větší prsa než jim. Jako kdyby to nebylo jedno, když si stejně koupim silikony, MUHAHA…) Děvčata mě tedy vítají ve svém klubu a kluci mě z něj konečně mohou vykopnout a ulevit si tím.

Hanka mě varovala před pocitem chladu, ten já mam ale téměř pořád. Internet mě zase připravoval na to, že budu náladová a hladová, takže taky žádná změna. Ale jedna věc mi došla až teď. V minulém článku jsem přiznávala, že to, jak mě lidi oslovujou, mi dává pocit, že jsem něčeho v životě dokázala. Úplně stejně to mam s hormonama. Jako kdyby cela moje přeměna byla nějakej školní projekt. Akorát teda s tím rozdílem, že tohle mě celkem baví. Jenže o to vetší strach mam, že až to skončí, zavalí mě pocit masivní prázdnoty.

Ostatně ani v tomhle bych nebyla sama. Spoustu trans lidí po operaci zjistí, že tak nějak nemaj do čeho píchnout, protože se jim splnil celoživotní sen, a oni tak už doslova nic víc nepotřebujou. Jako třeba ten chlápek, co prošel SRS dvakrát – tam a zpátky. A já mam přitom vítr z blbýho broušení nosu!

Sama sebe uklidňuju, že tohle mi přece nehrozí. V životě mam snad víc cílů než jenom bejt sama sebou. Kdybych měla někomu dát jednu radu do života, dost možná by to bylo „zkusit se má všechno.“ Jedině tak člověk zjistí, co ho vážně baví. Mně třeba baví učit se jazyky a jednou se je určitě všechny naučím. Taky se chci stát záchranářkou a jednou všechny ty lidi zachráním. A taky chci mít velký kozy a to je drahá sranda.

No zkrátka toho mam před sebou spoustu a nevypadá to, že bych se v nejbližších několika letech dostala do bodu, kdy budu sama se sebou tak strašně spokojená, až mě z toho přepadne deprese. Nedopusťte, aby se vám tohle někdy stalo. Vždycky je něco, co můžete zlepšit, nebo někdo, komu můžete udělat radost nebo hodit banánovou slupku pod nohy. Lidé, bavte se!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s