Hormony na dosah

Posledně jsem se 1) rozčilovala, že mám pekelnou angínu, a 2) rozplývala nad tím, že i na Magistrát hl. m. Prahy dorazilo třetí tisíciletí. Takže ad 1: zánět mandlí mám furt, Bioparox nezabral. Jaká to náhoda! Zrovna dneska říkali ve zprávách, že ho stahujou z prodeje, protože na to někdo měl alergii. Dyť jo, to je rozumný, protože na jiný léky asi nikdy nikdo žádnou alergii neměl. Ad 2: Třetí tisíciletí dorazilo i do zdravotnictví nebo minimálně na kliniku Endocare, ze které mi dneska přišel mail.

„Vše je v pořádku, není námitek k zahájení hormonální léčby.“

Takže to bysme měli. Mám z toho takovou radost, že jsem Natále slíbila, že to půjdeme oslavit a dáme si někde oběd. Škoda jenom, že mám tak oteklej krk, že nemůžu polykat, a artikuluju asi jako průměrná gorila po intubaci. Tímto se tedy omlouvám za to, že opět odsouvám to pátý video, ale v současný době by vážně stačilo jenom napsat titulky k jinak němému filmu.

No a nic, to je tak všechno, co jsem chtěla říct. Teprve zítra jdu zase k Hance, tentokrát s mámou, to jsem teda zvědavá, co z toho vzejde. Teoreticky bych si domů mohla odnést první krabičku Androcuru nebo nějaký podobný srajdy, ale tak nechám se překvapit. Samozřejmě podám vyčerpávající zprávu. Teď se s vámi loučim, protože mě mandle bolí tak, že mi přestává fungovat mozek. Mějte se krásně a mně držte palce, ať zítra začnu léčit všechny svoje neduhy naráz.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s