Je lítačka eufemismus pro prostitutku?

Zbývá mi jenom pár hodin března, abych nahodila poslední drahocenný zobrazení svojí stránky, tak vás obdařím pravidelným čtvrtečním článkem. Sedim v RegioJetu někde mezi Kolínem a Pardubicema a je mi strašně. Už pár dní se se mnou vleče hrozivá angína, již léčím naprosto odporným inhalačním přípravkem. Jede s náma kocour, co ještě nikdy nejel vlakem, věřím, že pro něj je to utrpení srovnatelné. Zato já jsem dneska byla naposledy v Cetinu. Docela zvláštní pocit, odcházet z práce a loučit se s kolegama a nadřízenýma, aniž byste jim měli chuť plivnout do tváře.

Za ten týden jsou u mě nový maximálně tak doklady. Řikám to nerada, ale i před hovadskej název a diskutabilní design je Lítačka celkem dobrá karta. Hodně jí prospěla redukční dieta – zrušit tu starou a nechat si vystavit novou už netrvá čtrnáct dní, ale jenom deset minut, a stojí to jenom padesát korun. (Hergot, to je už druhá Bémem pozmrděná věc, kterou Krnda dotáhla do zdárného konce!) Oproti tomu řidičák, to je jiná inštanc. K jeho vydání je třeba průkaz totožnosti s fotografií (ten mám jako asi sebrat kde, když mi mojí jedinou občanku ukradli?!) a papírová fotografie. Vyhotovení týhletý jedný fotky mě stálo stovku a téměř všechny moje nervy a víte, co ty kundy udělaj? Vemou jí, naskenujou a vrátěj vám jí. Gratulujeme, s vaším sexy portrétem za kilo můžete nyní vytřít pod botníkem.

Ale co, já se nebudu rozčilovat. Mám lítačku a za pár dní přijde i novej řidičák, na kterých mi to bude pro změnu celkem slušet. Především však mám za sebou (doufejme) poslední vyšetření nutný k tomu, abych začla brát hormony. To je, řekla bych, masivní úspěch, vzhledem k tomu, že moje rodinná anamnéza je tak rozsáhlá, že mi při vyplňování dotazníku nikdy nestačí kolonky. Samozřejmě tu je ještě ta (ne)pravděpodobnost, že mi něco najdou v sérologii, ale neustále se ujišťuju logikou, že kdybych měla nějakou vážnou nemoc, tak by mi na ní snad přišli dřív než v pětadvaceti. Ne?

No nic. Moje růžová stewardess mi právě po půl hodině přinesla cappuccino (ale nepyskuju, když je zadarmo). Kávu si osladím o trochu víc, i když bílý cukr je zlo, ačkoli mi nikdo zatím úplně nevysvětlil proč, a asi si pustim Kasabian nebo tak něco. Pro tuto chvíli se loučim, pokud se mi vrátí hlas, tak možná konečně natočim to čtvrtý video o coming outu. Přeju krásnej víkend a ještě krásnější jaro.

Vaše Zita :-*

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s