Kdo ukradne knihu o tetování?

To vám bylo takhle. Leeders šel jednou do Popocafepetlu, aby tam někoho sbalil na to, jaký má dobrý písničky. Nevim, jestli se to povedlo, ale provoznímu se to tak líbilo, že mu nabídnul skoro osm tisíc měsíčně za to, že tam bude dvakrát tejdně hrát. A jelikož je Leeders kámoš (nebo zoufalec, jak se to vezme), tak řek, že bude hrát jedině se mnou. V pondělí jsme tam tedy poprvé hráli.

Jeden cizí pán, mimochodem moc milej a moc teplej, nám tam koupil pár Jamesonů a pár čupít. Neznalá chupita jsem to do sebe klopila jaxběsilá, takže když jsem pak v jednu ráno šla na tramvaj, ujela mi, protože jsem si musela cestou odskočit do křovíčka. A tak jsem s kytarou na zádech běžela na Pavlák, abych stihla aspoň pětset jedenáctku. (Zde je třeba poznamenat, že dva a půl kilometru bych střízlivá nikdy neuběhla. Na druhou stranu si z tý cesty nepamatuju lautr nic, takže je stejně dobře možný, že jsem letěla.)

Úplně vyšťavená, bezpochyby jsem potila alkohol, jsem naskočila do autobusu a sedla si vedle děvčete s červenýma vlasama a ještě před Nuselákem jsem usnula. Na Nádraží Hostivař mě probudil řidič autobusu, tak jsem rychle vyběhla z autobusu a vzápětí zůstala překvapeně civět. Neměla jsem kytaru, peněženku s výdělkem z Popáče ani Dějiny tetování, což je btw super knížka. Vedle mě stála rudovláska a stejně opařeně zírala do autobusu. „Chybí mi mobil,“ hlesla tiše.

No a tak jsme jely domů, obě do Měcholup, vysvětlit doma, že mě někdo štípnul kytaru a knihu, oboje vypůjčené, a jí telefon jejího přítele. Zablokovala jsem si kartu, zašla na cajty a teď si nechám vystavit novou občanku, řidičák, kartu z VZP, platební kartu a Lítačku. Jenom proto, abych tam za několik měsíců šla znova se žádostí o změnu jména…

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s