Načerpám energii ze sluníčka

Podle mě se z toho musim každou chvilku zbláznit. Nebo se to možná už stalo. Jak jsem si před tejdnem stěžovala, že se v mym životě neděje nic zajímavýho, tak se ještě vystupňovalo. Za nejvýznamnější zážitek uplynulých sedmi dní považuju to, jak jsme po sobě se Žoužel prskaly vodu a koukaly se na Harryho Pottera. Z toho prvního máme video, takže TRY NOT TO LAUGH CHALLENGE bude za pár dní na YouTube, až si najdu pár hodin na sestřihání. To, jak jsme se koukaly na Vězně z Azkabanu, jsme nenatáčely.

Kdybych měla metr, tak ho střihám.(Možná ho má někdo doma, ale nebudu střihat cizí metr, stačí, že se nám ztrácej ponožky z pračky a vajíčka z lednice.) Dneska hraje Mr. Stranger v Music City Clubu, v sobotu s Majklem hrajeme u Tonyho, protože z toho kouká tatarák zadarmo, a v pondělí a úterý, pokud pámbůh dá, máme kšeft v Popocafepetlu. A to nám psaly ještě dva kluby, jestli jim nechceme přijít zazpívat. V pondělí taky začnu doučovat angličtinu. Za dva tejdny jdu na endokrinologii, za tři k Hance a za měsíc mám závěrečky ze záchranářiny.

Takhle to vypadá, že jsem šíleně zaneprázdněná. Ve skutečnosti ale chodim do práce, kde je taková nuda, že se radši učim gynekologii, zatímco v sanitce místo zachraňování lidí spim na gauči. Klidně bych dokázala spát dvacet hodin denně, kolegové se mě dokonce ptaj, jestli nemam únavovej syndrom. A to se řiká, že bez testosteronu se člověk utahá ještě mnohem rychlejc. Upřímně si svůj život nedokážu v takovym případě moc představit, bude to nekonečný střídání spánku a migrény.

A nebo je to možná jenom jarní únava. To však nevidim jako příliš pravděpodobný, protože žádný jaro neni. Vůbec bych se nedivila, kdyby to dopadlo jako tehdy před třema lety, kdy jsem si řekla, že budu bojovat s přírodou silou vůle. Nasadila jsem si sluneční brýle a vyrazila na Velikonoce na hory. Druhej den ráno napadlo asi půl metru sněhu. (Teď zrovna jsem zívla.) (Tyvole, píšu tak pomalu, že vlastně zívám u každý věty.)

No nic, chtěla jsem si jenom postěžovat, jak to máme my translidi těžký. Vážně bych si přála, aby najít správnej záchod byl můj největší problém. To jenom abyste věděli, kde to tolik vázne se všema těma slibovanejma videama. Slibuju, že v létě načerpám energii ze sluníčka jako Superman v tom novym filmu s Batmanem a polepším se.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s