Hloupá transka!

Sedím na přednášce o kardiologii. Přednáší MUDr. Veselá, nádherná Slovenka jenom o pár let starší než já. Mluví parádně česky, akorát i má měkčí než Věra Ferbasová, což je docela roztomilý. Přemejšlím, jaký to asi musí bejt, stát takhle před třídou patnácti nadrženejch chlapů s vědomím, že vás chtěj všichni vojet. Až na jednoho, kterej skutečně hltá každý vaše slovo kvůli medicíně, a kamarádi mu proto tomu přezdívaj Doktor. Jo a pak tam taky sedí jeden, kterej je transka a závidí vám boky. No ale o tom jsem psát nechtěla.

Šla jsem totiž k profesoru Weissovi s mlhavou představou o tom, co na mně bude vyšetřovat. Jak jsem již psala dříve, trochu jsem se obávala toho, že pan sexuolog nějak zjistí, že nejsem trans, ale jenom úchyl, pošle mě domů a já budu mít po ptákách (respektive po kozách, přesněji řečeno). Hm, tak to se nestalo. Nejdřív se mě zeptal, jestli mám žádanku – lékař se nezapře – a tu já samozřejmě neměla, tak jsem slíbila, že ji přinesu později. A aby vší tý trapnosti nebylo dost, začal si dělat nějakej můj psychologickej profil.

  • „Kdy jste se poprvé převlékla do matčiných šatů?“ – Nemam šajn, hlavně nemám přehled, kdy to byly její šaty a kdy už jsem je považovala za svoje.
  • „Vzrušuje vás nosit dámské šaty?“ – Haha, kámo, já vzrušuju sama sebe, jak moc mi to sluší.
  • „Je nebo byl Váš otec dobrý člověk? Jsou Vaši rodiče zdrávi?“ – No, jak bych to taktně vyjádřila…

Hotová erupce trapnosti však nastala ve chvíli, kdy jsem dostala k vyplnění IQ test. Jo, nejdřív to byly sekvence jako 1, 2, 3, 5, 8, 13, ? tak to jsem si eště povodila, ale u těch ke konci už jsem vyloženě tipovala. Schválně se mrkněte vpravo na můj instáč a řekněte mi, jestli jsem jenom já tak dutá nebo se to prostě nedá. Jako fakt, já chci vědět správný odpovědi. Když jsem si myslela, že real life test bude náročnej, ještě jsem neznala tohleto!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s