Tajná a veřejná přání

Už jsem dostala mírně zprcáno, že jsem dlouho nic nenapsala, tak píšu. A jelikož se v mém životě zatím neděje nic moc trans-related, tak se budu muset pochlubit tim, co mám novýho celkově. A jelikož jsem měla narozeniny, tak je toho celkem dost. (Takže jestli se vám dělá zle z lidí, co se vytahujou, tak asi nečtěte zbytek článku.)

indexHodlám se ale vytahovat leda tak tim, jaký mám super kamarády, protože mi koupili PŘESNĚ to, co jsem si přála. Moje tajné přání byly tyhle boty (ty vpravo), protože jsou krásný a maj je v pětačtyřicítce. Poznatek pro transky: rozhodně se vyplatí investovat do gigantických bot na podpatku, protože díky zakřivený podrážce opticky zmenšujou nohy. Akorát se pak začnete mlátit do hlavy skoro o všechny futra, kterejma projdete, takže na to bacha. Ke svému štěstí jsem zdědila um chůze na podpatcích po mamince, takže se mi hned druhej den podařilo úspěšně doběhnout autobus.

Pak jsem měla ještě veřejný tajemství, který se mi po půl roce splnila – mám inlajny. Takže to vidim na prvních pět ubruslených kilometrů, první vyražený zub a cesta do bazaru: „Dobrý den, nehodily by se vám dámský pětačtyřicítky?“ „Nó, děkujeme za velkorysou nabídku, ale zkuste se optat v Krásnohůlkách.“ A k tomu mi máma vtiskla do ruky obálku, abych si šla koupit džíny. Asi se blíží doba, kdy se budu opravdu moct oblíknout do toho, co chci nosit.

Jo a mrkejte můj instagram, co jsme měli za ňamku v Mlsný kavce, já se asi jdu pokusit uvařit si kafíčko bez kávovaru. (To kdybyste nevěděli, co mi dát příští rok.) Tímto veřejně děkuju všem, co mi přáli nebo mě obdarovali nebo přišli na oslavu. Mějte se krásně!

Vaše Zita :-*

2 komentáře: „Tajná a veřejná přání

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s