Blouznivé pondělí

Tak jsem si udělala vánoční prázdniny. Už třetím dnem ležím v posteli s mírně zvýšenou teplotou, v jazyku oteklym na velikost jater mám asi deset stehů a jsem sotva schopná se došourat do koupelny. Z nedostatku jakýkoli akce se buď koukám na televizi Mňam nebo hypnotizuju všechny svoje účty a čekám, ať mi někdo něco okomentuje. Jako třeba ten pán, co řek, že jsem stejně pořád akorát zmalovanej chlap. Paradoxní je na tom, že si nepamatuju, že by o mně za to čtvrstoletí někdy vůbec někdo řek, že jsem chlap, nebo tak aspoň vypadám. Takže dík, ale pozdě.

Ke snídani jsem si dala milkshake, k obědu bude rozmixovaná bramboračka a k véče to vidim na druhej nášup polívky. Docela nuda, ale zažila jsem i horší diety (nepůjdu do detailů, protože je to nechutnější než můj jazyk). Pozitivní je, že jsem zhubla dvě kila, stinnou stránkou však zůstává, že úbytek na váze je bezesporu náskledkem úbytku svalový hmoty, jelikož do sebe leju kalorie po stovkách, abych měla aspoň nějakou energii. A co mě doopravdy děsí, je vyhlídka na tenhle tejden, kdy mám jít na tři směny do nemocnice, na jednu na záchranku, skočit si ke dvěma doktorům, ideálně eště nafotit fotky s kapelou, navštívit rodiče a konečně (samozřejmě po vyndání stehů) vyzpívat si nějaký prachy v hospodě.

A pak už budou Vánoce. Ty letos slavim třikrát, přesto mám takový neblahý tušení, že nebudou ani dárky ani cukroví, což je de facto základ veškerý sváteční nálady. Jedinej zprostředkovatel dárků a klasický štědrovečerní žranice je tým traZITA, takže jim patří vřelé díky! Ostatně jsou to právě oni, s kým budu trávit i silvestr, takže to vypadá přinjemenším na nějaký zábavný videjka. No nic, chtěla jsem o sobě akorát dát vědět.

Kocour usnul a to mi připomíná, že spánku není nikdy dost a sedět u počítače je na mě eště pořád příliš práce. Mějte se hezky a nevyšilujte kvůli dárkům, protože NĚKDO tady jenom zevluje pod dekou a nemá nic.

Vaše Zita

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s